Venemaa, Leedu, Soome ja Eesti klubid osalevad 1.-3. septembrini Tallinn Men Handball Cupil

31 Aug Venemaa, Leedu, Soome ja Eesti klubid osalevad 1.-3. septembrini Tallinn Men Handball Cupil

tmhc_2017_groups_FB_30.08.17

Kalevi spordihallis toimub 1.-3. septembrini rahvusvaheline meeste klubimeeskondade käsipalliturniir Tallinn Men Handball Cup 2017. 

Kaheksa võistkonna osavõtul toimuval turniiril osalevad nelja riigi meeskonnad. Välisklubidest on esindatud suurte traditsioonidega Kaunase Granitas-Karys (Leedu), Vantaa Altas (Soome) ja St. Peterburg 2 (Venemaa). Eesti meistriliiga võistkondadest osalevad HC Kehra Horizon Pulp&Paper, Viljandi HC, Viimsi/Tööriistamarket, Aruküla/Audentes ja sel hooajal Balti meeste käsipalliliigas ja Eesti meistriliigas debüteeriv HC Tallinn.

KORRALDAJA HC TALLINN SOOVIB TAASTADA TUGEVATASEMELISE TURNIIRI
Kaheksateistkümnendat aastat järjest toimuvat hooajaeelset turniiri korraldab sel hooajal Käsipalliklubi HC Tallinn. Turniiri peakorraldaja ja HC Tallinna tegevjuht Risto Lepp soovib taastada tugevakoosseisulise hooajaeelse turniiri traditsiooni pealinnas. “Tallinlastel on hea võimalus näha üle pika aja klubikäsipalli värskelt renoveeritud Kalevi spordihallis, võistkondade hetkevormi ning võrrelda Eesti klubisid leedukate, venelaste ja soomlastega. Soovime juba järgmisel hooajal korraldada turniiri 16 võistkonnale, et taastada kümmekond aastat tagasi toimunud traditsioon, kus kohal olid klubid kõikidest Baltimaadest ning enamustest Skandinaavia riikidest”, lausus Lepp.

TURNIIR ON PEALTVAATAJATELE TASUTA
Pealtvaatatele tasuta sissepääsuga olev turniir mängitakse Kalevi spordihallis (Juhkentali 12) reedel kell 11:00 – 21:15 ning laupäeval kell 10:00 – 21:15. Pühapäeval on kavas kohamängud – 7.-8. koha mäng kell 10:00, 5.-6. koha mäng kell 11:45, 3.-4. koha mäng kell 13:30 ja finaal kell 15:15. Laupäeval ja pühapäeval mängu pikkus 2 x 25 min ning pühapäeval 2 x 30 min.

A-alagrupp:
Granitas-Karys Kaunas (LTU)
HC Viimsi/Tööriistamarket (EST)
HC Tallinn (EST)
Atlas Vantaa (FIN)

B-alagrupp:
Viljandi HC (EST)
St. Peterburg HC 2 (RUS)
HC Kehra Horizon Pulp&Paper (EST)
Aruküla/Audentes (EST)

AJAKAVA:
reede, 1. september
11:00 HC Viimsi/Tööriistamarket – HC Tallinn
12:20 Granitas-Karys Kaunas (LTU) – Atlas Vantaa (FIN)
13:40 St. Peterburg HC 2 (RUS) – HC Kehra Horizon Pulp&Paper
15:00 Viljandi HC – Aruküla/Audentes
16:20 Atlas Vantaa (FIN) – HC Viimsi/Tööriistamarket
17:40 HC Tallinn – Granitas-Karys Kaunas (LTU)
19:00 HC Kehra Horizon Pulp&Paper – Viljandi HC
20:20 Aruküla/Audentes – St. Peterburg HC 2 (RUS)

laupäev, 2. september
10:00 HC Tallinn – Atlas Vantaa (FIN)
11:20 HC Kehra Horizon Pulp&Paper – Aruküla/Audentes
12:40 Granitas-Karys Kaunas – HC Viimsi/Tööriistamarket
14:00 Viljandi HC – St. Peterburg HC 2 (RUS)
16:20 B-poolfinaal 1: A3 – B4
17:40 B-poolfinaal 2: B3 – A4
19:00 Poolfinaal 1: A1 – B2
20:20 Poolfinaal 2: B1 – A2

pühapäev, 3. september
10:00 7-8. koha mäng
11:45 5.-6. koha mäng
13:30 3-4. koha mäng
15:15 finaal

Ajakava (schedule) PDF

hctallinn.ee