e-pood

Alates 01.09.2019 on HC Tallinn varustuse partner iSport. iSport on olnud juba 11 aastat Adidase koostööpartner Eesti turul ning omab spordiklubide varustusparnerina pikaajalist kogemust.

HC Tallinna klubi sümboolikaga varustusega on võimalik tutvuda ja tellida kas e-poest http://isport.ee/klubide-voistlus-ja-treeningvarustus/hc-tallinn või iSport müügisaalis, Tammsaare tee 60. Juhul kui on kahtlusi sobiva suuruse valimisel, siis soovitame minna iSport müügisaali või proovida endale lähedal asuvas spordipoes (nt. Sportlandis on Adidase vormide suurust võimalik proovida). Kuid ka iSporti esinduspoes on võimalik proovida erinevaid suurusi ning samas on võimalik kohe vormistada ka tellimus. Müügisaal on avatud E-R. 9.00 – 18.00 , L. 11.00 – 15.00, P. Suletud. http://www.isport.ee/kontakt-1

SENISTELE GRUPPIDELE ÜKS AASTA ÜLEMINEKUAASTA
Seni võistlesid HC Tallinna noortegrupid Nike sporditarvete firma toodetega. Kõikidele senistele gruppidele on Adidase võistlusvormi peale minekuks antud üks hooaeg ning alates septembrist 2020 peavad kõik võistlema Adidasega, seni saavad grupid võistleda veel ka Nike-vormides juhul kui veel kõikidel ei ole Adidase vorme.

VÕISTLUSVORM KOHUSTUSLIK ALATES OKTOOBRIST 2019
Kõikidele HC Tallinna noormängijatele on kohustus omada kas senist Nike vormi või uut Adidase vormi alates oktoobrist 2019, kuna kõik klubi treeningutel osalevad lapsed alustavad tänavu ka võistlustel osalemist ning ühelgi ametlikul võistlusel ei saa ilma võistlusvormi omamata osaleda.
NB! Võistlusvorm sisaldab endas musta võistlussärki ja musti lühikesi pükse. Senised lapsed, kellel on juba välja kujunenud oma kindel number särgil, siis saavad tellida sama numbri. Kõik uued lapsed, kellel pole numbrid, siis tema võistlusvormi numbrit näeb meie lapsevanem Sportlyzeri keskkonnas, kuhu siis treener sisestab peale esimest proovikuud lapse numbri.

TREENINGVORM KOHUSTUSLIK ALATES JAANUARIST 2020
Kõikidele HC Tallinna noormängijatele on kohustuslik käia klubi treeningutel alates jaanuarist 2019 klubi treeningvormiga (treeningvormi komplektis on kaks särki, must ja kollane, ning kaks paari pükse), et meie lapsed oleks ühised ka treeningul.

HC Tallinna e-pood (KLIKI PEALE)

hctallinn.ee