e-pood

Alates 2019. aasta septembrist on HC Tallinna klubi ametlik spordivarustuse partner iSport. iSport on olnud juba üle 10 aasta Adidase koostööpartner Eesti turul ning omab spordiklubide varustusparnerina pikaajalist kogemust.

HC Tallinna klubi sümboolikaga varustusega on võimalik tutvuda ja tellida iSporti kodulehel iSport.ee (all on link otse iSport HC Tallinna e-poodi) või iSport müügisaalis (Mustamäe tee 16, Tallinn).

MINGE JULGELT KOHA PEALE PROOVIMA JA TELLIMA
Juhul kui on kahtlusi sobiva suuruse valimisel, siis soovitame minna iSport müügisaali, kus spetsialistid hea meelega abistavad ning aitavad erinevaid suurusi proovida. iSporti esinduses on võimalik kohe vormistada ka tellimus. Müügisaal on avatud E-R. 10.00 – 18.00 , L. 11.00 – 15.00, P. Suletud.

VÕISTLUSVORM KOHUSTUSLIK TELLIDA KOHE PEALE PROOVIKUUD
Võistlusvorm sisaldab endas musti Adidase lühikesi HC Tallinna logoga pükse kui ka musta särki, kus siis logo, klubi nimi, number ja lapse eesnimi. Seni kuni lapsel ei ole treeningsärke, siis võib treeningul käia ka võistlusvormiga. HC Tallinna võistlustel saab osaleda vaid HC Tallinna võistlusvormiga, erandkorras treeneriga läbirääkimisel või siis juhul kui iSportist pole teie laps veel vormi kätte saanud, siis saab osaleda võistlustel ka tava spordiriietuses.
NB! Kõik lapsed sündinud 2012.-2015. võivad valida omale numbri vabal valikul, kuna nii noored võivad osaleda võistlustel ka sama numbriga.

Võistlusvormi särkhttps://isport.ee/toode/must-voistlussark-5/

Võistlusvormi püksidhttps://isport.ee/toode/voistluspuksid-5/

TREENINGSÄRGID (MUST JA KOLLANE), DRESSID NING KILEJOPE KOHUSTUSLIK ALATES JAANUARIST 2022
Oleme alates hooajast 2020/21 kokku leppinud, et klubi treeningutel käivad lapsed peavad olema ühtsed nii treeningutel kui ka võistlustel, mis suurendab ühtlustunnet nii grupi kui klubisiseselt nii lastes, lastevanemates kui ka treenerites. Seetõttu on lisaks lühikesele võistlusvormile klubi liikmetel kohustus omada hiljemalt jaanuarist 2022 kahte treeningsärki (must ja kollane logo ja HC Tallinna kirjaga särk), dresse (pikad mustad dressipüksid logoga ning pikk ülemine osa logo ning HC Tallinna kirjaga) ning kilejopet (logo ning HC Tallinna kirjaga).
NB! Me oleme klubis võtnud eesmärgiks, et treenime nii kevadel, suvel kui ka sügisel võimalikult kaua väljas värskes õhus. Samuti oleme alati tulevikus ka võimalikul viirusperioodil jätkamas treeninguid iga ilmaga välistingimustes nagu seni oleme teinud. Kuna meie ilm on väga kõikuv, siis välistreeningutel osalemiseks on vaja ennast korralikult riietada ning seetõttu on dressid ja kilejope vajalikud. Samuti soovime, et lapsed tulevad dresside ja kilejopega ka klubi üritusele ja võistlustele.

Treeningsärk (must)https://isport.ee/toode/must-treeningsark-3/

Treeningsärk (kollane)https://isport.ee/toode/neoonkollane-treeningsark/

Dressipluus (must treeningpusa)https://isport.ee/toode/treeningpusa-12/

Dressipüksid (mustad treeningpüksid)https://isport.ee/toode/pikad-treeningpuksid-3/

KLUBI VARUSTUSEKOMPLEKT SOBIB VÄGA HÄSTI JÕULUKINGIKS
Kuna HC Tallinna Adidase varustus on lapsevanemate jaoks korralik väljaminek, siis soovitame ühendada võimaluse korral varustuse jõulukingiga.

HC Tallinna varustusepartner iSport:
Aadress: Mustamäe tee 16, Tallinn
Telefon: 5592 4743
Asukoht: https://isport.ee/tootekategooria/klubid/hc-tallinn/?swoof=1&orderby=popularity&really_curr_tax=259-product_cat
ISport HC Tallinna varustuse koduleht https://isport.ee/tootekategooria/klubid/hc-tallinn/?swoof=1&orderby=popularity&really_curr_tax=259-product_cat

isport.ee

 

https://hctallinn.ee/wp-content/uploads/2020/06/hc-tallinn-text-logo-text-with-crest.png

MEIE KLUBI

Käsipalliklubi HC Tallinn on alates 2012. aastast pakkunud Tallinnas ja lähiümbruses lastele ning täiskasvanutele võimalust tegeleda käsipalliga.

INSTAGRAM

[bt_bb_instagram gap=”no_gap” number=”9″ columns=”3″ hashtag=”” client_id=”8f34d96ce4614e9fb349028703ea2aaa” access_token=”3294319514.8f34d96.b089a3d99be8493eb1e0e0949ab6bc84″ responsive=”” el_id=”” el_class=”” el_style=”” user_id=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” username=”hctallinn” target=”_self” cache=”60″][/bt_bb_instagram]

POPULAARNE