e-pood

Alates 01.09.2019 on HC Tallinn varustuse partner iSport. iSport on olnud juba 11 aastat Adidase koostööpartner Eesti turul ning omab spordiklubide varustusparnerina pikaajalist

 kogemust.

HC Tallinna klubi sümboolikaga varustusega on võimalik tutvuda ja tellida kas e-poest http://isport.ee/klubide-voistlus-ja-treeningvarustus/hc-tallinn või iSport müügisaalis, Mustamäe tee 16, Tallinn (NB: UUS AADRESS). Juhul kui on kahtlusi sobiva suuruse valimisel, siis soovitame minna iSport müügisaali või proovida endale lähedal asuvas spordipoes (nt. Sportlandis on Adidase vormide suurust võimalik proovida). Kuid ka iSporti esinduspoes on võimalik proovida erinevaid suurusi ning samas on võimalik kohe vormistada ka tellimus. Müügisaal on avatud E-R. 10.00 – 18.00 , L. 11.00 – 15.00, P. Suletud. http://www.isport.ee/kontakt-1

SENISTELE GRUPPIDELE OLI ÜKS AASTA ÜLEMINEKUAASTA
Kuni 2019. aasta suveni võistlesid HC Tallinna noortegrupid Nike sporditarvete firma toodetega. Kõikidele senistele gruppidele oli Adidase võistlusvormi peale minekuks antud üks hooaeg ning alates septembrist 2020 peavad kõik võistlema Adidasega.

 

VÕISTLUSVORMVõistlusvorm (must Adidase särk koos lapse nimega, numbriga ning klubi logo ja kirjadega ning mustada logoga püksid) on klubi liikmetele kohustuslik tellida kohe peale klubiga liitumist ehk siis uutele lastele peale proovikuud.

 

TREENINGSÄRGID KOHUSTUSLIKUD ALATES 11. NOVEMBRIST 2020
Kõikidele HC Tallinna noormängijatele on kohustus omada Adidase võistlusvormi peale klubiga liikmelepingu sõlmimist, kuna kõik klubi treeningutel osalevad lapsed osalevad ka võistlustel ning võistlusel ei saa ilma võistlusvormi omamata osaleda.

DRESSID JA KILEJOPE
HC Tallinna dressid (must logo ja kirjaga HC Tallinna Adidase dressipluus ning Adidase mustad logoga pikad püksid) ning kilejope (Adidase must logoga kilejoe) on kõikidele klubi liikmetele kohustuslik soetada hiljemalt detsembris 2020. Komplekt sobiks hästi ka lastele jõulukingiks.

NB! Võistlusvorm sisaldab endas musta võistlussärki ja musti lühikesi pükse. Senised lapsed, kellel on juba välja kujunenud oma kindel number särgil, siis saavad tellida sama numbri. Kõik uued lapsed, kellel pole numbrid, siis tema võistlusvormi numbri info saab lapsevanem treeneri käest, et samas grupis olevad lapsed ei valiks sama numbrit.

HC Tallinna e-pood (KLIKI PEALE)

hctallinn.ee

 

https://hctallinn.ee/wp-content/uploads/2020/06/hc-tallinn-text-logo-text-with-crest.png

MEIE KLUBI

Käsipalliklubi HC Tallinn on alates 2012. aastast pakkunud Tallinnas ja lähiümbruses lastele ning täiskasvanutele võimalust tegeleda käsipalliga.

INSTAGRAM

POPULAARNE