Liikmemaksu info

Käsipalliklubi HC Tallinn Spordikool info ja liikmemaksud hooajal 2019/2020.

TASUTA PROOVIKUU!
Esimese jooksva kuu treeningud on kõikidele seni mitte kunagi klubi treeningutel käinud lastele prooviperioodiks tasuta! Liitud septembris, siis september tasuta jne.

Liikmemaks 2019/20 (september 2019 kuni august 2020 e. 12 kuud):
– 3 x nädalas treenivad grupid – 39 EUR/kuu* (õppemaks on grupi põhine ja ei olene sellest, et kas laps saab käia 2 või 3 korda nädalas trennis)
– 4 x nädalas treenivad grupid – 46 EUR/kuu* (õppemaks on grupi põhine ja ei olene sellest, et kas laps saab käia 2, 3 või 4 korda nädalas trennis)
*liikmemaks hind pearaha e. kohaliku omavalitsuse toetuse määramisel. Juhul kui lapsevanem määrab pearaha mõnele teisele klubile, siis lisandub liikmemaksu 20 EUR/kuus juurde (39 EUR asemel on liikmemaks 59 EUR/kuus ja 46 EUR asemel 66 EUR/kuus)!

NB! Liikmemaksud on kehtestatud treeninggrupi põhiselt ja tulenevalt grupi treeningute korrast nädalas (hctallinn.ee – NOORTEGRUPID – grupi täpne info). Liikmemaksu tasutakse ettemaksuna (nt. oktoobri liikmemaks tasutakse 10. oktoobriks jne). Liikmemaksu hinna sees ei ole võistlustel osavõtmise tasu. Liikmemaksu on kohustus tasuda kõikidel lastevanematel terve aasta vältel, ka suvekuudel, ka juhul kui lapsel ei ole suvel tihti võimalik treeningutel alati osaleda.

KOHALIKU OMAVALITSUSE TOETUS EHK PEARAHA MÄÄRAMINE
*Tallinnas, Harku ja Viimsi vallas kehtivad eespool mainitud HC Tallinna õppemaksud siis, kui lapsevanem on kinnitanud kohaliku omavalitsuse toetuse ehk pearaha 2019 meile. Septembrikuu jooksul teavitame täpsemalt pearaha määramise süsteemist täpsemalt neile, kellel see on tegemata.
NB! Juhul kui lapsevanem on otsustanud pearaha määramise teisele klubile teha või on unustanud, siis lisatakse õppemaksule iga kuu 20 EUR.

SOODUSTUS 1 KORRA NÄDALAS TRENNIS KÄIVALE LAPSELE
Erandkorras on võimalik taotleda ka 1 x nädalas treeningutel käimise võimalust, mis on 23 EUR/kuu ning kus kirjas fikseeritud päev. Ühe korra nädalas treeningutel käimine on põhjendatud eelkõige nooremate gruppide lastele, kui pikem koolipäev või teised huvialaringid ei võimalda rohkem treeningul käia. Palun kirjutada soov ja põhjendus arved@hctallinn.ee

HOOAJAMAKS
Korraga nt. 2019 aastal hooajamaksu 12 kuu eest ära tasumisel on võimalik teil saada 20% summast tuludeklaratsioonist juba kevadel 2020 tagasi. Kaheteist kuu eest korraga makstes on ka klubist soodustus -10%. Hooaja ettemaksu on võimalik teha septembris ja oktoobris 2019. Hooajamaksu arve soovi esitamine https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScjiuxjZQrBXaDWWvk3pR6C_Ub5slUF9rxQYiF23eYvgFAbVg/viewform?c=0&w=1

VÄHEKINDLUSTATUD PEREDE LASTE SOODUSTUSED
Oleme seni tulnud klubis vastu kõikidele lastevanematele, kes on soovinud soodustust või õppemaksu vabastust. Saame seda võimalust ka tänavu pakkuda, kuid vahendite leidmiseks alustame toetajate otsimist, kuid seda garanteerida ei saa. Avaldus -50% soodustuse või täielikult vabastamise kohta (tuleb kirjutada oma põhjus, miks ei ole võimalik perel õppemaksu tasuda) tuleb saata arved@hctallinn.ee ning siis võtame teiega ühendust 20 päeva jooksul.

VÕISTLUSTEL OSALEMINE JA TASUD
Liikmemaksu tasu sees ei ole 2019/20 võistlustel osavõtu tasu. Eesti Käsipalliliidu korraldatavatel 2019/2020 meistrivõistlustel, karikavõistlustel ja välisvõistlustel osalemise eest saadame arve kõikidele grupis olevatele lastele, mille sees olenevalt võistlustest siis sees osavõtumaks, treenerite päevaraha ning transport. Klubi sisestel või mõne partnerklubiga koostöös toimuvate ühepäevastel võistluste hind sisaldab treeneri päevaraha, saalirendi ja kohtunike tasu.

OMA LASTE TREENINGGRUPPIDE TOETAMINE SIHTOTSTARBELISELT
Võimalus on toetada ametlikult oma lapse gruppi. Toetus on mõeldud sihtotstarbeliseks kasutamiseks ja näiteks võistluste osavõtumaksudeks. Paljudel gruppidel on vaja uut varustust (uusi palle, veste, lisaväravaid saali jne) ning treenerid panevad oma soovi lähiajal kirja ning HC Tallinna partnerpakkumiste juht Ergo Rohi annab peagi täpse ülevaate, mida vajame! Samuti võimalus toetajal tasuda võistluste osavõtu kulud. Saame pakkuda vastutasuks toetajatele reklaami meie kanalites nii teksti kui videopõhiselt (maililist, FB, Youtube jne). Huvi korral võtke ühendust ergo@hctallinn.ee või 53 328 135.

ÕE-VENNA SOODUSTUS -50%
Perekonna teisele lapsele e. hiljem meie treeningutega liitunud lapsele oma grupi liikmemaks -50% ning kolmandale tasuta. Perekonna teise või kolmanda lapse trenni registreerides tuleb panna kohe kommentaari alla kirja, et vend-õde juba käib treeningutel ning soovite soodustust. Kui teil veel arvel soodustust ei kajastu, siis kirjutage arved@hctallinn.ee ja teeme tagant järele.

LIIKMEMAKSULT SAAB LAPSEVANEM 20% TAGASI
Käsipalliklubi HC Tallinn erahuvikool Käsipalliklubi HC Tallinn Spordikool on registreeritud käsipalli õppekava (kood: 124497) Haridus­ ja Teadusministeeriumis, mis annab lapsevanematele võimaluse saada õppemaksust 20% tulumaks tagasi. Klubi saadab andmed 1 kord aastas Maksu- ja Tolliametisse, lapsevanem näeb riigi poolt tagastatavat summat automaatselt tuludeklaratsiooni avades.

LIIKMEMAKS 12 KUU EEST
Hooaja 2019/20 liikmemaks on kõikidele gruppidele 12 kuu eest – september, oktoober, november, detsember, jaanuar, veebruar, märts, aprill, mai, juuni, juuli ja august. Treeningud toimuvad grupipõhiselt 1. september 2019 kuni 15. juuni 2019. Juuni lõpuni toimuvad ühistreeningud ning juulis on treenerite ja laste puhkusekuu või suvelaagrid. Ühistreeningud algavad taas 1. augustil 2020 ning grupipõhised treeningud 15. august. Suvelaager on planeeritud praeguse hetke seisuga olenevalt grupist juuliks või augustiks 2020.

TASUMISE INFO
Liikmemaksu tuleb tasuda ka juhul, kui treeningutest on puudutud (välja arvatud kui meie treeningul on saadud trauma. Trauma puhul küsida arstilt tõend ja saata sellest mobiilipilt arved@hctallinn.ee. Sellisel juhul annuleerime vigastatud perioodi arve).

ARVEID VÄLJASTAME AUTOMAATSES SÜSTEEMIS
Liikmemaks tuleb tasuda iga kuu 10. kuupäevaks klubi arveldusarvele (nt oktoobri liikmemaks tuleb tasuda hiljemalt 10. oktoobriks jne). Liikmemaksu arve saadetakse vanematele e-mailile. Saadame enne septembrikuu arvete väljasaatmist ka lapsevanematele võimaluse kontaktid üle vaadata ja soovi korral muudatusi teha, teeme seda e-maili teel.

LIIKMELISUSE LÕPETAMINE
Treeningutest loobumise korral peab lapsevanem helistama oma grupi treenerile (kui kätte ei saa, siis saatma sms-i) ning teatama loobumise põhjuse. Samuti tuleb info edastada e-maili teel arved@hctallinn.ee, et info edastada ka raamatupidamisse, kes lõpetab lepingu. Kui loobumisteade on saadetud arved@hctallinn.ee mailiaadressile hiljem kui 10. kuupäeval, siis on lapsevanem kohustatud ka sama kuu liikmemaksu tasuma.
NB! Treenerite kontaktid – TREENINGGRUPID – VALI GRUPP – sealt leiate treenerite kontakti.

hctallinn.ee