Liikmemaksu info

Käsipalliklubi HC Tallinn Spordikool info ja liikmemaksud hooajal 2018/2019.

TASUTA PROOVIKUU!
Esimese jooksva kuu treeningud on kõikidele seni mitte kunagi klubi treeningutel käinud lastele prooviperioodiks tasuta! Liitud septembris, siis september tasuta jne.

Liikmemaks 2018/19 (september 2018 kuni juuni 2019 e. 10 kuud):
– 3 x nädalas treenivad grupid – 39 EUR/kuu* (õppemaks on grupi põhine ja ei olene sellest, et kas laps saab käia 2 või 3 korda nädalas trennis)
– 4 x nädalas treenivad grupid – 46 EUR/kuu* (õppemaks on grupi põhine ja ei olene sellest, et kas laps saab käia 2, 3 või 4 korda nädalas trennis)

NB! Liikmemaksud on kehtestatud treeninggrupi põhiselt ja tulenevalt grupi treeningute korrast nädalas (hctallinn.ee – NOORTEGRUPID – grupi täpne info). Liikmemaksu tasutakse ettemaksuna (nt. oktoobri liikmemaks tasutakse 10. oktoobriks jne).

KOHALIKU OMAVALITSUSE TOETUS EHK PEARAHA MÄÄRAMINE
*Tallinnas, Harku ja Viimsi vallas kehtivad eespool mainitud HC Tallinna õppemaksud siis, kui lapsevanem on kinnitanud kohaliku omavalitsuse toetuse ehk pearaha 2018 ja 2019 meile. Oktoobris teavitame täpsemalt pearaha määramise süsteemist täpsemalt, enne seda ei saa ja pole vaja kinnitust teha!
NB! Juhul kui lapsevanem on otsustanud pearaha määramise teisele klubile teha või on unustanud, siis lisatakse õppemaksule iga kuu 15 EUR.

SOODUSTUS 1 KORRA NÄDALAS TRENNIS KÄIVALE LAPSELE
Erandkorras on võimalik taotleda ka 1 x nädalas treeningutel käimise võimalust, mis on 23 EUR/kuu ning kus kirjas fikseeritud päev. Ühe korra nädalas treeningutel käimine on põhjendatud eelkõige nooremate gruppide lastele, kui pikem koolipäev või teised huvialaringid ei võimalda rohkem treeningul käia. Palun kirjutada soov ja põhjendus arved@hctallinn.ee

HOOAJAMAKS
Korraga nt. 2018 aastal hooajamaksu 10 kuu eest ära tasumisel on võimalik teil saada 20% summast tuludeklaratsioonist juba kevadel 2019 tagasi. 10 kuu eest korraga makstes on ka klubist soodustus -10%. Hooaja ettemaksu on võimalik teha septembris ja oktoobris 2018. Hooajamaksu arve soovi esitamine – https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScjiuxjZQrBXaDWWvk3pR6C_Ub5slUF9rxQYiF23eYvgFAbVg/viewform?c=0&w=1

VÄHEKINDLUSTATUD PEREDE LASTE SOODUSTUSED
Oleme seni tulnud klubis vastu kõikidele lastevanematele, kes on soovinud soodustust või õppemaksu vabastust. Saame seda võimalust ka tänavu pakkuda, kuid vahendite leidmiseks alustame toetajate otsimist, kuid seda garanteerida ei saa. Avaldus -50% soodustuse või täielikult vabastamise kohta (tuleb kirjutada oma põhjus, miks ei ole võimalik perel õppemaksu tasuda) – https://docs.google.com/forms/d/11mJCiBomD_duCUVHoXiJWgSlF-mdp_RxwsF2-xWdGPY/edit
NB! Septembri arvetel ei ole kellelgi soodustust või maksevabastust arvestatud. Saame selle tulevikus maha arvata, kui leiame vahendid.

VÕISTLUSTEL OSALEMINE JA TASUD
Eesti Käsipalliliidu korraldatavatel meistrivõistlustel, karikavõistlustel ja välisvõistlustel osalemise eest saadame arve kõikidele grupis olevatele lastele, mille sees olenevalt võistlustest siis sees osavõtumaks, treenerite päevaraha ning transport. Klubi sisestel ühepäevastel võistlustel ning ka Eesti miniliigal osalemise tasu sisaldab endas vaid treeneri päevaraha, saaliüür on klubi või võistluste korraldaja poolt tasuta.
NB! Täpsed võistlustel osalemise hinnad selguvad oktoobris, kui kõik grupid komplekteeritud ning treeneritel eelarve ja täpne võistluskalender tehtud!

OMA LASTE TREENINGGRUPPIDE TOETAMINE SIHTOTSTARBELISELT
Sel hooajal on võimalus esmakordselt klubi ajaloos toetada ametlikult oma lapse gruppi. Toetus on mõeldud sihtotstarbeliseks kasutamiseks. Paljudel gruppidel on vaja uut varustust (uusi palle, veste, lisaväravaid saali jne) ning treenerid panevad oma soovi lähiajal kirja ning HC Tallinna partnerpakkumiste juht Ergo Rohi annab peagi täpse ülevaate, mida vajame! Saame pakkuda vastutasuks toetajatele reklaami meie kanalites nii teksti kui videopõhiselt (maililist, FB, Youtube jne).

ÕE-VENNA SOODUSTUS -50%
Perekonna teisele lapsele e. hiljem meie treeningutega liitunud lapsele oma grupi liikmemaks -50% ning kolmandale tasuta. Perekonna teise või kolmanda lapse trenni registreerides tuleb panna kohe kommentaari alla kirja, et vend-õde juba käib treeningutel ning soovite soodustust. Kui teil veel arvel soodustust ei kajastu, siis kirjutage arved@hctallinn.ee ja teeme tagant järele.

LIIKMEMAKSULT SAAB LAPSEVANEM 20% TAGASI
Käsipalliklubi HC Tallinn erahuvikool Käsipalliklubi HC Tallinn Spordikool on registreeritud käsipalli õppekava (kood: 124497) Haridus­ ja Teadusministeeriumis, mis annab lapsevanematele võimaluse saada õppemaksust 20% tulumaks tagasi. Klubi saadab andmed 1 kord aastas Maksu- ja Tolliametisse, lapsevanem näeb riigi poolt tagastatavat summat automaatselt tuludeklaratsiooni avades.

Kalkulatsioon:
– treeningtasu 39 EUR/kuus (aastas 390 EUR) – lapsevanemad saavad riigilt tuludeklaratsiooniga tagasi 20% e. 7,8 EUR (hooajal 78 EUR) = treeningu tegelik hind lapsevanemale 31,2 EUR/kuus
– treeningtasu 46 EUR/kuus (10 kuud – 460 EUR) – lapsevanemad saavad riigilt tuludeklaratsiooniga tagasi 20% e. 9,2 EUR (10 kuud – 92 EUR = treeningu tegelik hind lapsevanemale 36,8 EUR/kuus

LIIKMEMAKS 10 KUU EEST
Hooaja 2018/19 liikmemaks on kõikidele gruppidele 10 kuu eest – september, oktoober, november, detsember, jaanuar, veebruar, märts, aprill, mai, juuni. Treeningud toimuvad grupipõhiselt 1. september 2018 kuni 15. juuni 2019. Hooaja 2019/20 treeningud algavad 15. august 2019.

TASUMISE INFO
Liikmemaksu tuleb tasuda ka juhul, kui treeningutest on puudutud (välja arvatud kui meie treeningul on saadud trauma. Trauma puhul küsida arstilt tõend ja saata sellest mobiilipilt arved@hctallinn.ee. Sellisel juhul annuleerime vigastatud perioodi arve).

ARVEID VÄLJASTAME AUTOMAATSES SÜSTEEMIS
Liikmemaks tuleb tasuda iga kuu 10. kuupäevaks klubi arveldusarvele (nt oktoobri liikmemaks tuleb tasuda hiljemalt 10. oktoobriks jne). Liikmemaksu arve saadetakse vanematele e-mailile.

LIIKMELISUSE LÕPETAMINE
Treeningutest loobumise korral peab lapsevanem helistama oma grupi treenerile (kui kätte ei saa, siis saatma sms-i) ning teatama loobumise põhjuse. Samuti tuleb info edastada e-maili teel arved@hctallinn.ee, et info edastada ka raamatupidamisse, kes lõpetab lepingu. Kui loobumisteade on saadetud arved@hctallinn.ee mailiaadressile hiljem kui 10. kuupäeval, siis on lapsevanem kohustatud ka sama kuu liikmemaksu tasuma.
NB! Treenerite kontaktid – TREENINGGRUPID – VALI GRUPP – sealt leiate treenerite kontakti.

hctallinn.ee