Liikmemaksu info

Käsipalliklubi HC Tallinn liikmemaksud hooajal 2022/23. 

TASUTA PROOVIKUU!
Esimese jooksva kuu treeningud on kõikidele seni mitte kunagi klubi treeningutel käinud lastele prooviperioodiks tasuta eeldusel, et lapsevanem registreerib lapse enne esimesse trenni kodulehel! Liitud septembris, siis september tasuta jne. Registreeri – https://app.sportlyzer.com/application/m3G7U

Liikmemaks 2022/23 (september kuni august ehk 12 kuud):
– 3 x nädalas treenivad grupid – 59 EUR/kuu* (õppemaks on grupi põhine ja ei olene sellest, et kas laps saab käia 2 või 3 korda nädalas trennis)
– 4 x nädalas treenivad grupid – 66 EUR/kuu* (õppemaks on grupi põhine ja ei olene sellest, et kas laps saab käia 2 või 4 korda nädalas trennis)

*liikmemaksu hind on eeldusel kui Tallinna linna pearaha e. kohaliku omavalitsuse toetus on klubile määratud. Juhul kui lapsevanem määrab pearaha mõnele teisele klubile, siis lisandub liikmemaksu 20 EUR/kuus juurde (59 EUR asemel on liikmemaks 79 EUR/kuus). Pearaha määramisest saab lugeda alt.

Liikmemaksu hinna sees hooajal 2022/23:
– tasuta laste klubisisesed võistlused (igakuised omavahelised HC Tallinna sõprusmängud või HC Tallinna sisesed turniirid septembrist kuni maini, HC Tallinna jõuluturniir. Eelnevatel aastatel on tulnud lapsevanematel lisaks võistluste eest lisaks maksta ca 5-10 EUR võistluse eest)
– tasuta laste klubisisesed perepäevad (sügisel, kevadel – eelnevatel aastatel on meil olnud ühe ürituse hind ca 5-10 EUR)
– tasuta SuperSkyparki külastus oma grupiga mitmel korral aastal või siis soovi korral ka teiste gruppidega rohkematel kordadel (külastuse tavahind 10 EUR/kord)
– tasuta HC Tallinna meeste mängude külastamine trennis käivatele lastele ning tema pereliikmetele (tavahind põhihooaja mängudele lapsele 3 EUR/mäng ning täiskasvanutele 5 EUR/mäng)

Liikmemaksud on kehtestatud treeninggrupi põhiselt ja tulenevalt grupi treeningute korrast nädalas (hctallinn.ee – NOORTEGRUPID – grupi täpne info). Liikmemaksu tasutakse ettemaksuna (nt. oktoobri liikmemaks tasutakse 10. oktoobriks jne). Hooaja 2022/23  liikmemaksu hinna sees on klubisisestel võistlustel (1 x nädalas alates septembrist 2022 kuni maini 2023) ja üritustel (perepäev) tasuta osalemine. Eelnevatel aastatel lisandus ürituse/võistluste hind lisaks liikmemaksule. Liikmemaksu on kohustus tasuda kõikidel lastevanematel terve aasta vältel, ka suvekuudel, ka juhul kui lapsel ei ole suvel tihti võimalik treeningutel alati osaleda.

KOHALIKU OMAVALITSUSE TOETUS EHK PEARAHA MÄÄRAMINE
*Tallinnas, Harku ja Viimsi vallas kehtivad eespool mainitud HC Tallinna õppemaksud siis, kui lapsevanem on kinnitanud kohaliku omavalitsuse toetuse ehk pearaha 2023 meile. Septembrikuu jooksul teavitame täpsemalt pearaha määramise süsteemist täpsemalt neile, kellel see on tegemata.
NB! Juhul kui lapsevanem on otsustanud pearaha määramise teisele klubile teha või on unustanud, siis lisatakse õppemaksule iga kuu 20 EUR.

SOODUSTUS 1 KORRA NÄDALAS TRENNIS KÄIVALE LAPSELE
Erandkorras on võimalik taotleda ka 1 x nädalas treeningutel käimise võimalust, mis on 39 EUR/kuu ning kus kirjas fikseeritud päev. Ühe korra nädalas treeningutel käimine on põhjendatud eelkõige nooremate gruppide lastele, kui pikem koolipäev või teised huvialaringid ei võimalda rohkem treeningul käia. Palun kirjutada soov ja põhjendus arved@hctallinn.ee

HOOAJAMAKS
Korraga nt. 2021/22 aastal hooajamaksu 12 kuu eest ära tasumisel on võimalik teil saada 20% summast tuludeklaratsioonist juba kevadel 2022 tagasi. Kaheteist kuu eest korraga makstes on ka klubist soodustus -10%. Hooaja ettemaksu on võimalik maksta ettemaksuna septembris ja oktoobris 2022. Hooajamaksu arve soovi esitamine https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScjiuxjZQrBXaDWWvk3pR6C_Ub5slUF9rxQYiF23eYvgFAbVg/viewform?c=0&w=1

VÄHEKINDLUSTATUD PEREDE LASTE SOODUSTUSED
Oleme seni tulnud klubis vastu lastevanematele, kes on soovinud soodustust või õppemaksu vabastust. Saame seda võimalust ka tänavu pakkuda, kuid vahendite leidmiseks alustame toetajate otsimist, kuid seda garanteerida ei saa. Avaldus -50% soodustuse või täielikult vabastamise kohta (tuleb kirjutada oma põhjus, miks ei ole võimalik perel õppemaksu tasuda) tuleb saata arved@hctallinn.ee ning siis võtame teiega ühendust 20 päeva jooksul.

VÕISTLUSTEL OSALEMINE JA TASUD
Liikmemaksu tasu sees on sel hooajal ka üks kord kuus osalemine HC Tallinna klubisisestel sõprusmängudel või turniiridel. Lisaks sisaldab liikmemaks sel hooajal kõikidel gruppidel võimalust käia tasuta Super Skyparkis koos grupiga kokku lepitud ajal. Eesti Käsipalliliidu korraldatavatel 2022/23 Eesti noorte meistrivõistlustel, Eesti noorte karikavõistlustel ja rahvusvahelistel Eesti (nt. Tallinn Handball Cup 2023) või välisvõistlustel (Eken Cup Rootsis juunis 2023) osalemise eest saadame arve kõikidele grupis olevatele lastele, mille sees olenevalt võistlustest siis sees osavõtumaks, treenerite päevaraha ning transport.
NB! Hooajal 2022/23 on kõik HC Tallinna treeninggrupid ka võistlusgrupid (olenevalt grupist osaletakse siis kas klubi sisestel võistlustel, üleriigiliselt võistlustel või rahvusvahelisetel võistlustel).

ÕE-VENNA SOODUSTUS -50%
Perekonna teisele lapsele e. nooremale lapsele on meie treeningute liikmemaks -50% ning kolmandale tasuta. Perekonna teise või kolmanda lapse trenni registreerides tuleb panna kohe kommentaari alla kirja, et vend-õde juba käib treeningutel ning soovite soodustust. Kui teil veel arvel soodustust ei kajastu, siis kirjutage arved@hctallinn.ee ja viime muutuse tagant järele sisse.

LIIKMEMAKSULT SAAB LAPSEVANEM 20% TAGASI
Käsipalliklubi HC Tallinn erahuvikool Käsipalliklubi HC Tallinn Spordikool on registreeritud käsipalli õppekava (kood: 124497) Haridus­ ja Teadusministeeriumis, mis annab lapsevanematele võimaluse saada õppemaksust 20% tulumaks tagasi. Klubi saadab andmed 1 kord aastas Maksu- ja Tolliametisse, lapsevanem näeb riigi poolt tagastatavat summat automaatselt tuludeklaratsiooni avades.

LIIKMEMAKS 12 KUU EEST
Hooaja 2021/22 liikmemaks on kõikidele gruppidele 12 kuu eest – september, oktoober, november, detsember, jaanuar, veebruar, märts, aprill, mai, juuni, juuli ja august. Treeningud toimuvad aastaringselt, kuid juulis ja augustis 2023 piirkonnapõhiselt. Info on juuli 2023 uudiste all. Suvelaager toimub augustis 2023 Lõuna-Eestis.

TASUMISE INFO
Liikmemaksu tuleb tasuda ka juhul, kui treeningutest on puudutud (välja arvatud kui meie treeningul on saadud trauma. Trauma puhul küsida arstilt tõend ja saata sellest mobiilipilt arved@hctallinn.ee. Sellisel juhul annuleerime vigastatud perioodi arve).

ARVEID VÄLJASTAME AUTOMAATSES SÜSTEEMIS
Liikmemaks tuleb tasuda iga kuu 10. kuupäevaks klubi arveldusarvele (nt oktoobri liikmemaks tuleb tasuda hiljemalt 10. oktoobriks jne). Liikmemaksu arve saadetakse vanematele e-mailile.

LIIKMELISUSE LÕPETAMINE
Treeningutest loobumise korral peab lapsevanem helistama oma grupi treenerile (kui kätte ei saa, siis saatma sms-i) ning teatama loobumise põhjuse. Samuti tuleb info edastada e-maili teel arved@hctallinn.ee, et info edastada ka raamatupidamisse, kes lõpetab lepingu. Kui loobumisteade on saadetud arved@hctallinn.ee mailiaadressile hiljem kui 10. kuupäeval, siis on lapsevanem kohustatud ka sama kuu liikmemaksu tasuma.

NB! Grupi treenerite kontaktid leiate kodulehe peamenüüs NOORTEGRUPID alt valides oma lapse grupi.

hctallinn.ee

https://hctallinn.ee/wp-content/uploads/2020/06/hc-tallinn-text-logo-text-with-crest.png

MEIE KLUBI

Käsipalliklubi HC Tallinn on alates 2012. aastast pakkunud Tallinnas ja lähiümbruses lastele ning täiskasvanutele võimalust tegeleda käsipalliga.

INSTAGRAM

[bt_bb_instagram gap=”no_gap” number=”9″ columns=”3″ hashtag=”” client_id=”8f34d96ce4614e9fb349028703ea2aaa” access_token=”3294319514.8f34d96.b089a3d99be8493eb1e0e0949ab6bc84″ responsive=”” el_id=”” el_class=”” el_style=”” user_id=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” username=”hctallinn” target=”_self” cache=”60″][/bt_bb_instagram]

POPULAARNE