HC Tallinn läheb Kehrasse lahingusse

november 21, 2023

Kolmapäeval, 22. novembril lähevad Kehras vastamisi kohalik Horizon Pulp&Paper ja HC Tallinn.

Kehra ja HC Tallinna eelmine omavaheline kohtumine lõppes võitlusliku viigiga. Tabelis paikneb HC Kehra hetkel kuue punktiga viimasel play-off kohal ja HC Tallinn on ühe viigipunktiga kuues. Harjumaalastel on seljataga ka nädalavahetusel toimunud karikavõistluste veerandfinaal, kus kahe mängu kokkuvõttes Servitile alla jäädi. Treeneripinkidel lähevad esmakordselt pärast Eesti koondise tüüri ülevõtmist vastamisi peatreener Martin Noodla ja koondise abitreener Janar Mägi.

“Hetkel asume meistriliiga tabelis neljandal kohal ning kindlasti tahaks põhiturniiri lõpuks vähemalt sellele pulgale jääda. Mida varem selle kindlustatud saame, seda parem on, siis saaks lõpufaasis ka teistele asjadele keskenduda. Kuid kahjuks meie seis hetkel liiga hea ei ole. Pisivigastused ja haigused on oma jälje jätnud ning möödunud nädalavahetuse mäng Servitiga näitas, et meie minek ei ole nii hea, kui ta oli eelmises ringis,” analüüsis HC Kehra treener Janar Mägi.

“Hetkel pole meil tabelis ühtegi võitu ning HC Kehra on tiim kelle vastu on võimalik punkte teenida. Vigastustega on meil praegusel pimedal ajal probleeme, kuid läheme ikka võidu peale välja. Ega hetkel palju muud ei ole, selline põhihooaja rutiinne tiksumine. Suurim küsimärk on Volodõmõr Štšerbani osalemine, kes on küll küünarnuki probleemidest üle saanud, kuid kerge haiguse tõttu pole treeningutel osalenud. Õnneks on meil pallureid siiski küllalt ja saame korraliku meeskonna välja panna,” lisas HC Tallinna juhendaja Martin Noodla.

hctallinn.ee/handball.ee

https://hctallinn.ee/wp-content/uploads/2020/06/hc-tallinn-text-logo-text-with-crest.png

MEIE KLUBI

Käsipalliklubi HC Tallinn on alates 2012. aastast pakkunud Tallinnas ja lähiümbruses lastele ning täiskasvanutele võimalust tegeleda käsipalliga.

INSTAGRAM

[bt_bb_instagram gap=”no_gap” number=”9″ columns=”3″ hashtag=”” client_id=”8f34d96ce4614e9fb349028703ea2aaa” access_token=”3294319514.8f34d96.b089a3d99be8493eb1e0e0949ab6bc84″ responsive=”” el_id=”” el_class=”” el_style=”” user_id=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” username=”hctallinn” target=”_self” cache=”60″][/bt_bb_instagram]

POPULAARNE