HC Tallinn jäi kodus 25:31 alla Viljandile

november 17, 2023

Käesolevat meistriliiga nädalat jääb lõpetama tänane HC Tallinna ja Viljandi HC kohtumine. Võõrsil pallinud Viljandi HC võitis mängu skooriga 31:25 (20:15).

Võitis favoriit

Kohtumisele läks Viljandi vastu soosikuna, ent viljandlaste mängumootor ei saanud algul kuidagi vedama. Kui 10. minutil tundus, et Viljandi üheväravaline edumaa võib kasvama hakata, üllatas HC Tallinna Kert Liinat 2 järjestikuse väravaga. Nii juhtis mängu 12. minutil Tallinn, seisuks 8:6. Hendrik Koks ja Mikk Varik tegid Viljandi nimel vigade paranduse ning 14. minutiks oli skoor 8:8 viigis. Pärast time-outi viisid Koks ja Aleksander Pertelson Viljandi omakorda 2 väravaga juhtima. Lõuna-Eesti meeskond kogus aina hoogu ja nii oldi 10 minutit pärast 2-väravalist kaotusseisu hoopis juhtpositsioonil seisuga 16:9. Esimene poolaeg lõppes seisuga 20:15.

Teisel poolajal jätkus sama stsenaarium, kus Tallinn jälitas Viljandit. 40. minutil valitses endiselt 5-väravaline vahemaa seisuga 24:19. 50. minuti eel läks külalismeeskond Koksi tabamusest juhtima 6 väravaga. 7-väravalise edumaa saavutas Viljandi tänu Aleksander Pertelsoni 53. minuti väravale. Kohtumine lõppes tulemusega 31:25 külalismeeskonna kasuks.

Viljandi eest viskas 8 väravat Hendrik Koks. 5 väravat viskasid Aleksander Pertelson, Andrei Basarab ja Mikk Varik. HC Tallinna resultatiivseim oli Otto Karl Kont 5 väravaga.

“Oleks võinud mängu kindlamalt võita. Tegime mängus palju praaki ja parandama peame realiseerimist ning kaitses omavahelist kommunikatsiooni. Hästi õnnestus Peeter Parik, kes tuli teisel poolajal väljakule,” kommenteeris Mikk Varik.

handball.ee

MEIE KLUBI

Käsipalliklubi HC Tallinn on alates 2012. aastast pakkunud Tallinnas ja lähiümbruses lastele ning täiskasvanutele võimalust tegeleda käsipalliga.

INSTAGRAM

[bt_bb_instagram gap=”no_gap” number=”9″ columns=”3″ hashtag=”” client_id=”8f34d96ce4614e9fb349028703ea2aaa” access_token=”3294319514.8f34d96.b089a3d99be8493eb1e0e0949ab6bc84″ responsive=”” el_id=”” el_class=”” el_style=”” user_id=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” username=”hctallinn” target=”_self” cache=”60″][/bt_bb_instagram]