Rainer Kelk liitub taas HC Tallinnaga

veebruar 22, 2021

Aastaid HC Tallinnas pallinud Rainer Kelk liitub taas pealinna käsipalli võistkonnaga. Selle hooaja alguses isiklikel põhjustel käsipallist eemal olnud joonemängija tugevdab meeskonna koosseisu hooaja lõpuni.

Oma käsipalliteed Reval-Spordis alustanud 23-aastane noormees käis ka ühe aasta Šveitsis kogemusi hankima ning mängis pärast naasmist Eestis Audenteses, HC Tallases ning HC Tallinnas.

“Hooaja alguses tundsin, et olen käsipalli juba nii pikalt mänginud, et motivatsioon hakkas vähenema ning seetõttu otsustasin sellest väikese puhkuse võtta,” alustas Kelk lõpetamise ning naasmise tagamaade selgitamist. “Ühel hetkel siiski üksi treenimine ei olnud enam nii motiveeriv ning seetõttu otsustasin vähemalt selle hooaja lõpuni käsipalli platsile naasta.”

“Tiimi on mind väga hästi uuesti vastu võetud ning eriti rahul olen HC Tallinna uue ÜKE-treeneri, Martin Aasnaga, kelle lisandumine on andnud võistkonnale uue professionaalsuse taseme,” jätkas joonemängija.

“Esimene eesmärk on kolmapäeval Põlvas kõvasti hambaid näidata ning hooaja lõpuosaks ei oleks aus endale ega võistkonnale panna väiksemat eesmärki, kui tiitel pealinna tuua. Nüüd, kui Soome liiga mänge enam ei ole, saame täielikult keskenduda Eesti meistrivõistlustele,” vaatas Rainer Kelk otsa tulevale kevadele.

“Oma tuleviku osas veel kindlaid otsuseid teinud ei ole. Mul on plaanis sügisest minna magistriõpinguid jätkama välismaale ning sõltuvalt riigist ehk jätkan mingis väiksemas osas ka käsipalli mängimist,” lõpetas noormees.

“Mul on väga hea meel, et meie viimase kolme hooaja üks kaitse tugisammas Rainer Kelk meiega taasliitus. Hooaja esimesel poolel oli meil tema asendajaks 16-aastane Karl Kramm, kes hetkel hetkel põlvevigastusega eemal. Rainer on väga heas kehalises vormis ning loodetavasti mängurütmiga kohanemine kaua aega ei võta. Ta on meiega juba paar nädalat treeninud ning võtame tema uuesti sisseelamist rahulikult. Koos Markus Viitkariga on nad varasematel hooaegadel moodustanud võitlusliku ja agressiivse keskkaitsjate paari, kelle vastu pole kellelgi lihtne olnud”, lausus HC Tallinna peatreener Risto Lepp, kes kiidab ka joonemängija kõrget tööeetikat.

hctallinn.ee

 

https://hctallinn.ee/wp-content/uploads/2020/06/hc-tallinn-text-logo-text-with-crest.png

MEIE KLUBI

Käsipalliklubi HC Tallinn on alates 2012. aastast pakkunud Tallinnas ja lähiümbruses lastele ning täiskasvanutele võimalust tegeleda käsipalliga.

INSTAGRAM

[bt_bb_instagram gap=”no_gap” number=”9″ columns=”3″ hashtag=”” client_id=”8f34d96ce4614e9fb349028703ea2aaa” access_token=”3294319514.8f34d96.b089a3d99be8493eb1e0e0949ab6bc84″ responsive=”” el_id=”” el_class=”” el_style=”” user_id=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” username=”hctallinn” target=”_self” cache=”60″][/bt_bb_instagram]

POPULAARNE