HC Tallinn kohtub homme Põlva Servitiga

veebruar 23, 2021

Teisipäeval tehakse algust meeste meistriliiga viimase ringi mängudega, kui Raasiku/Mistra võõrustab Viljandi HC-d. Vabariigi aastapäeval kohtuvad Põlvas aga liigatabeli kaks esimest ehk kohalik Serviti ja Tallinn. Kohtumine HC Kehra/Horizon Pulp&Paperi ja SK Tapa/N.R. Energy vahel on edasi lükatud seoses Kehra meeskonna isolatsiooniga.

Poolfinaali pääsevad neli meeskonda on praktiliselt selgunud, sest seitsme punktiga SK Tapal on vaid teoreetiline võimalus esinelikusse pääseda. Selleks tuleks järelejäänud viis mängu võita ning loota, et üks 17 punktiga kolmikust – Tallinn, Kehra ja Viljandi – kaotab viimases ringis kõik kohtumised, kirjutab Eesti Käsipalliliit.

Arukülas Viljandit võõrustav Raasiku/Mistra on vastasele tänavu seni kolmel korral alla jäänud. Just kodusaalis hakati mulkidele kõvasti vastu ning kaotati vaid 21:24. Vastamisi oldi ka nädal tagasi, siis jäi Viljandi 32:23 peale. Raasikul on tabelis kaks punkti, ent võimalus Tapat ehk viiendat kohta püüda.

Vabariigi aastapäeval kohtuvad Serviti ja Tallinn, kel tänavu peetud kaks omavahelist kohtumist. Mõlemas mängus hoidsid värskelt eurosarja veerandfinaali edenenud põlvalased vastase alla 20 värava ning said 23:19 ja 29:19 võidud.

“Tallinn on pärast aastavahetust selgelt juurde pannud ning tunduvad väga heas hoos. Meie viimased nädalad kulusid puhtalt eurosarjale. Koduliiga tabeliseis muidugi lubas ka seda teha, aga nüüd tuleb keskenduda Tallinna-mängule,” rõhutas Serviti peatreener Kalmer Musting handball.ee lehel.

“Meil on 21 mängijat ning mitmed eurosarjas tribüünile jäänud kibelevad mänguminutite järele. Seega ilmselt vangerdame veidi koosseisuga ja saame seeläbi platsile vägagi motiveeritud pallurid,” sõnas Musting.

“Ma ei usu, et Servitil meie vastu motivatsiooniprobleeme saab olema. Pigem tulevad nad hea emotsiooniga pärast euroedu ja jalga gaasipedaalilt ei tõsta. Serviti mängis Saratovi vastu väga hästi ja meil oli Eesti klubi ajaloolise edu üle väga hea meel,” kinnitas Tallinna peatreener Risto Lepp.

“Lähme viimases põhiturniiri ringis iga punkti eest võitlema ja õnneks on meil seis päris hea. Sügisel osalesime mitmes sarjas ja mängukvaliteet kannatas. Nüüd oleme saanud korralikult treenida ja rütmiga üks mäng nädalas on tulemusedki paranenud,” hindas 2021. aastal kaotuseta Tallinna juhendaja.

Järgmised mängud Eesti meistriliigas:

23.02.  19:00  Raasiku/Mistra – Viljandi HC

24.02.  19:00  Põlva Serviti – Tallinn

https://hctallinn.ee/wp-content/uploads/2020/06/hc-tallinn-text-logo-text-with-crest.png

MEIE KLUBI

Käsipalliklubi HC Tallinn on alates 2012. aastast pakkunud Tallinnas ja lähiümbruses lastele ning täiskasvanutele võimalust tegeleda käsipalliga.

INSTAGRAM

[bt_bb_instagram gap=”no_gap” number=”9″ columns=”3″ hashtag=”” client_id=”8f34d96ce4614e9fb349028703ea2aaa” access_token=”3294319514.8f34d96.b089a3d99be8493eb1e0e0949ab6bc84″ responsive=”” el_id=”” el_class=”” el_style=”” user_id=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” username=”hctallinn” target=”_self” cache=”60″][/bt_bb_instagram]

POPULAARNE