HC Tallinna paremäär Enrico Anton siirdub Raasiku/Mistra ridadesse

jaanuar 13, 2021

HC Tallinna paremäär Enrico Anton siirdub hooaja teiseks pooleks Eesti meeste meistriliiga võistkonnaga Raasiku/Mistra.

24-aastane vasakukäeline paremäär mängis HC Tallinna ridades alates võistkonna loomisest 2017. aastast.

“HC Tallinn tänab omalt poolt Enricot, kes täitis meie klubis kolm aastat põhimängija rolli ning sai sellega hästi hakkama. Sel aastal lisandus meie koossseisu väga hea viskerepertuaariga ning aastaid profikarussellis keerelnud ukrainlane Dmytro Turchenko, kes olnud viimastel kuudel kindel põhimees paremääre kohal. Lisaks on meil vasakukäelise ääremängija kohal füüsiliselt võimekas, kõva tahtmise ning pidevat arengut näitav oma kasvandikust 19- aastane Karmo Harju. Seetõttu otsustasime Antonile võimaluse anda Raasikul rohkem mänguminuteid saada,” ütles HC Tallinna peatreener Risto Lepp.

“HC Tallinnas on hetkel minu positsiooni mängijaid palju ning kuna soovisin rohkem mänguaega, siis otsustasin hooaja lõpuni mängida Raasiku/Mistra eest. Noore mehena ei soovi ma pingil istuda ning võtsin hea meelega vastu oma vana treeneri, Jüri Lepa, pakkumise aidata Raasikut, kus seis vasakukäeliste ääremängijatega nii hea ei ole,” lisas Jüri Lepa käe all HC Tallase süsteemis üles kasvanud Anton.

HC Tallinn ja Raasiku on hetkel teistest võistkondades Eesti käsipalli meeste meistriliigas pidanud vähem mänge ning paiknevad tabelis vastavalt neljandal ja kuuendal kohal. Täna alustavad mõlemad tiimid aasta esimeste mängudega, kui pealinlased kohtuvad kell 19:00 Eesti meistriliigas HC Kehraga ning Mistra läheb vastamisi SK Tapaga.

hctallinn.ee

https://hctallinn.ee/wp-content/uploads/2020/06/hc-tallinn-text-logo-text-with-crest.png

MEIE KLUBI

Käsipalliklubi HC Tallinn on alates 2012. aastast pakkunud Tallinnas ja lähiümbruses lastele ning täiskasvanutele võimalust tegeleda käsipalliga.

INSTAGRAM

[bt_bb_instagram gap=”no_gap” number=”9″ columns=”3″ hashtag=”” client_id=”8f34d96ce4614e9fb349028703ea2aaa” access_token=”3294319514.8f34d96.b089a3d99be8493eb1e0e0949ab6bc84″ responsive=”” el_id=”” el_class=”” el_style=”” user_id=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” username=”hctallinn” target=”_self” cache=”60″][/bt_bb_instagram]

POPULAARNE