HC Tallinn avab meistriliiga aasta tähtsa kohtumisega

jaanuar 13, 2021

Tasa ja targu naastakse platsile meeste meistriliigas, sest liigatabeli kaks esimest – Põlva Serviti ja Viljandi HC – on esimesel kahel nädalal mänguvabad. 2021. aasta avavad kolmapäeval tunamulluse hõbeda Tallinna ja värske karikavõitja HC Kehra/Horizon Pulp&Paperi ning SK Tapa/N.R. Energy ja Raasiku/Mistra vastasseisud.

Liigatabel on hetkel veel pisut ebaühtlane, sest Tallinn ja Raasiku on pidanud vaid üheksa kohtumist. Balti liigas mitteosalevad tiimid jõuavad aga peagi mängude arvult ülejäänud nelikule lähemale. Hetkel juhib Serviti täisedu 24 punktiga. Järgnevad Viljandi 15 ja Kehra 12 silmaga, viimasel on mäng varuks. Tallinnal on kaheksa, Tapal viis ja Raasikul null punkti, kirjutab handball.ee.

Viike mittetunnistavad Tallinn ja Kehra kohtuvad 20. korda

Kalevi spordihallis vastamisi minevad Tallinn ja Kehra on tänavu kohtunud kolm korda. Liigamängus olid 30:25 paremad pealinlased, mõlemad karikakohtumised võitis veerandfinaalis aga kindlalt Kehra. Huvitav, et ajalooliselt pole need kaks tiimi ametlikes mängudes veel ühtegi viiki teinud – 19 kohtumisest on Tallinnal kaheksa ja Kehral 11 võitu.

“Kahjuks katkestas Soome alaliit meie osalemise põhjanaabrite liigas. Positiivselt mõeldes saame nüüd rohkem treeningutele pühendada, sest sügisene graafik oli kurnav. Esimene mäng tuleb pisut kiiresti ja arvestades, et meil oli kolm meest koondises, siis äkki pidanuks paluma kohtumise edasilükkamist,” mõtiskles Tallinna peatreener Risto Lepp Eesti Käsipalliliidu pressiteates.

“Armis Priskus, Risto Kiil ja Karl Kramm on vigastatute nimekirjas ning Andrei Vahnovitši lühiajaline leping lõppes. Otsime hetkel finantsvõimalusi, et paremsisemise kohale kas uut mängijat tuua või siis valgevenelasega jätkata,” teatas päev pärast Kehra-mängu 38. sünnipäeva tähistav Lepp.

“Detsember läks väga pikale ja andsime meeskonnale pärast karikavõitu lausa poolteist nädalat puhkust. Nüüd tuleb uuesti end üles töötada, vaatame kevade suunal, aga Tallinna vastu on ka tähtis mäng. Punkte vajavad kõik, sest heitlus Serviti selja taga saab olema pingeline ja neljandaks ei taha keegi jääda,” sõnas Kehra peatreener Mart Raudsepp.

Järgmised mängud Eesti meistriliigas:

13.01.  19:00  Tallinn – HC Kehra/Horizon Pulp&Paper

13.01.  19:00  SK Tapa/N.R. Energy – Raasiku/Mistra

20.11.  19:00  Raasiku/Mistra – Tallinn

https://hctallinn.ee/wp-content/uploads/2020/06/hc-tallinn-text-logo-text-with-crest.png

MEIE KLUBI

Käsipalliklubi HC Tallinn on alates 2012. aastast pakkunud Tallinnas ja lähiümbruses lastele ning täiskasvanutele võimalust tegeleda käsipalliga.

INSTAGRAM

[bt_bb_instagram gap=”no_gap” number=”9″ columns=”3″ hashtag=”” client_id=”8f34d96ce4614e9fb349028703ea2aaa” access_token=”3294319514.8f34d96.b089a3d99be8493eb1e0e0949ab6bc84″ responsive=”” el_id=”” el_class=”” el_style=”” user_id=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” username=”hctallinn” target=”_self” cache=”60″][/bt_bb_instagram]

POPULAARNE