HC TALLINN VÕITLES, KUID SERVITI VÕITIS JÕUGA VÕIDU!

aprill 12, 2023

handball.ee uudis:
Serviti ei kinkinud Tallinnale võitu

Matš oli peaaegu et terve esimene poolaeg tasavägine. Balti liiga finaalturniiriks valmistuv Serviti sörkis Tallinnal isegi taga ja viigistas kuuendal mänguminutil seisu, kui sünnipäevalaps Alfred Timmo viske realiseeris. Pikka aega kulges kohtumine võrdse skooriga. 20. mänguminutil tabas Serviti eest Henri Hiiend ja sellega oli seis 9:8 Servitile. Esimeseks poolajaks tegid külalised korralikuma vahe sisse ja vahepausile mindi skoorilt 15:11. Teise poolaja esimese 10 minuti jooksul jäi Tallinn veelgi kiirema Serviti rongivärava alla, sest üsnapeagi oli seisuks 23:14. 55. mänguminutiks oli seis 31:20, kui Tallinna eest olid järjest tabanud nii Volodymyr Shcherban, Hugo Liiv kui ka Karmo Harju. Üldresultaat 33:24 jäi rääkima Serviti kasuks.

Resultatiivseim Serviti pallur oli Jürgen Rooba seitsme väravaga. Tallinna eest kostis Volodymyr Shcherban viie väravaga.

hctallinn.ee/handball.

MEIE KLUBI

Käsipalliklubi HC Tallinn on alates 2012. aastast pakkunud Tallinnas ja lähiümbruses lastele ning täiskasvanutele võimalust tegeleda käsipalliga.

INSTAGRAM

[bt_bb_instagram gap=”no_gap” number=”9″ columns=”3″ hashtag=”” client_id=”8f34d96ce4614e9fb349028703ea2aaa” access_token=”3294319514.8f34d96.b089a3d99be8493eb1e0e0949ab6bc84″ responsive=”” el_id=”” el_class=”” el_style=”” user_id=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” username=”hctallinn” target=”_self” cache=”60″][/bt_bb_instagram]