KAS KA PRESIDENT TULEB HOMME HC TALLINNA JA SERVITI MÄNGU VAATAMA?

aprill 11, 2023

Kolmapäeval, 12. aprillil kohtub HC Tallinn kell 19:00 Eesti meistriliiga raames Kalevi spordihallis Põlva Servitiga.

Mõned head nädalad tagasi külastas Serviti treeningut ka Eesti Vabariigi president Alar Karis. Mine Sa tead, ehk tuleb ka president saali! Kadriorust on Kalevi spordihalli vaid mõned vähesed kilomeetrid!

Kõikidele, kes ostavad mängule pileti läbi Piletilevi, on võimalus võita endale ja maksimaalselt oma kahekümnele sõbrale käsipallitrenn HC Tallinna peatreeneri Risto Lepa juhendamisel endale sobilikul ajal Kalevi spordihallis- https://www.piletilevi.ee/est/piletid/sport/kasipall/hc-tallinn-vs-polva-serviti-389535/


Kui Põlva Serviti on meistriliigas edenenud sel hooajal pea vääramatult, olles kaotanud vaid ühe punkti, siis HC Tallinnal ei ole vastupidiselt veel võiduarvet avada õnnestunud. Lõuna-eestlaste mõtted on kindlasti suuresti juba nädalavahetuse Balti liiga finaalturniiril, kus koduseinte vahel tiitlit püüdma minnakse. Meeskondade omavahelised kohtumised on sel hooajal lõppenud Serviti kindla ülekaaluga, kui vastased on alistatud keskmiselt 17 väravaga.

“Oleme hooaja lõpuks saanud kõik mehed rivvi tagasi ning meil on hetkel isegi neli vahetusmängijat, mis on suur luksus. Ega midagi tagasi hoida enam ei ole. Tiimi sisekliima on hea, oleme trenni teinud ka nädalavahetustel ning hea on tõdeda, et kõik mehed on motiveeritud tuleviku nimel tööd tegema. Meil on palju jäänud realiseerimise taha. Olen rahul meie kiirrünnakutega, kuid vajaka on jäänud ka kaitse ja väravavahi koostööst. Ootame publikut saali ja läheme vastastele lahingut andma,” alustas HC Tallinna mängiv peatreener Risto Lepp.

“Meie jaoks on tabeliseis paigas ning see on tekitanud olukorra, kus meistriliiga viimasel ringil palju kaalu ei ole olnud. Vastastel on küll barankad rivis, kuid üritame võtta seda osalise võimalusena valmistuda kodus toimuvaks Balti liiga finaalturniiriks. Eks vaatame veel, mis meie täpsem mänguplaan on,” vastas Serviti loots Kalmer Musting.

hctallinn.ee/handball.ee

https://hctallinn.ee/wp-content/uploads/2020/06/hc-tallinn-text-logo-text-with-crest.png

MEIE KLUBI

Käsipalliklubi HC Tallinn on alates 2012. aastast pakkunud Tallinnas ja lähiümbruses lastele ning täiskasvanutele võimalust tegeleda käsipalliga.

INSTAGRAM

[bt_bb_instagram gap=”no_gap” number=”9″ columns=”3″ hashtag=”” client_id=”8f34d96ce4614e9fb349028703ea2aaa” access_token=”3294319514.8f34d96.b089a3d99be8493eb1e0e0949ab6bc84″ responsive=”” el_id=”” el_class=”” el_style=”” user_id=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” username=”hctallinn” target=”_self” cache=”60″][/bt_bb_instagram]

POPULAARNE