HC Tallinn kohtub põhiturniiri viimases kohtumises Mistraga

aprill 19, 2023

Kolmapäeval lähevad vastamisi Mistra ja HC Tallinn ning neljapäeval kohtuvad Põlva Serviti – Viljandi HC ja SK Tapa/N.R. Energy – HC Kehra/Horizon Pulp&Paper. Kuna tabeliseis on kõikidel tiimidel kindel, siis kasutatakse selle nädala matše pigem juba ettevalmistusena eesootavateks poolfinaalideks.

Mistra võõrustab HC Tallinnat

Kuna Viljandi alistas eelmisel nädalal SK Tapa, siis sai ühtlasi ka selgeks, et Mistra jääb põhiturniiril kolmandaks ja viimases voorus nende jaoks enam midagi kaalukausil ei ole. HC Tallinn lõpetab hooaja viimase kohaga. Isa, Jüri Lepa juhitav Mistra ning poja, Risto Lepa treenitav HC Tallinn on sel hooajal meistriliigas kohtunud kolmel korra ning seni on kõik matšid lõppenud esimesena mainitu kindla ülekaaluga. Meistriliiga kohamängudele pääseb sel hooajal neli tiimi ning Mistra läheb poolfinaalides vastamisi Viljandi HC-ga.

“Meie olukord on hooaja lõpus järjest paremaks läinud. Meestel silmad säravad ning kevadväsimuse märke ei ole. Üritame Mistra vastu oma mängu näidata. Eelmises voorus suutsime ühe kolmandiku matšist Serviti tempos püsida. Tagantjärgi mõeldes oli sel hooajal noortele keskendumine riskantne, aga õige otsus. Kuigi punkte tabelis kirjas ei ole, on poisid kõvasti kogemust saanud. Läheme kolmapäeval täiega võitlema, midagi kaotada meil ei ole ning lihtsaks me vastaste elu ei tee. Loodetavasti saame veel pärast koondisepausi Kehraga viiendale-kuuendale kohale mängida,” kommenteeris HC Tallinna treener Risto Lepp.

Viljandi üritab revanši võtta

Eelmisel pühapäeval Balti liiga finaalis võidelnud Serviti ja Viljandi lähevad neljapäeval Mesikäpa hallis taas vastamisi. Nii nagu Eesti-Läti-Leedu sarja finaal, on tiimide omavahelised kohtumised kulgenud sellel hooajal pigem Põlva meeste domineerimisel, kui kuuest omavahelisest matšist on nende võiduga lõppenud viis ning korra on mängitud ka viiki. Serviti on juba kindlustanud põhiturniiri võidu ning Viljandi teise koha, mis tähendab, et poolfinaalides kohtutakse vastavalt SK Tapa ja Mistraga. Kuna kummagi tiimi jaoks midagi kaalul ei ole, antakse mänguaega kindlasti laiapõhjaliselt kogu pingile.

HC Kehra sõidab külla SK Tapale

Põhiturniiri viimases kohtumises lähevad vastamisi SK Tapa/N.R. Energy ja HC Kehra/Horizon Pulp&Paper. Meeskondade omavahelised mängud on sel hooajal meistriliigas lõppenud esimesena mainitu võitudega. SK Tapa lõpetab põhiturniiri neljanda kohaga ning peab poolfinaalides võitlema Põlva Servitiga. HC Kehra asetub viiendaks ning nende hooaeg lõppeb neljapäevase kohtumisega. “Meie jaoks on fookus juba järgmisel hooajal. Teeme selle mängu ära ning proovime endast veel ühe korra maksimumi välja pigistada. Loodetavasti suudame seekord esitada soliidse partii 60 minuti vältel, mitte 42 minutit, nagu sel hooajal mitmel korral juhtunud on,” lõpetas HC Kehra juhendaja Janar Mägi.

19.04 19:00 Aruküla Spordisaal Mistra – HC Tallinn
20.04 19:00 Mesikäpa Hall Põlva Serviti – Viljandi HC
20.04 19:00 Tapa Spordikeskus SK Tapa/N.R. Energy – HC Kehra/Horizon Pulp&Paper

Pildil: SK Tapa ja HC Kehra lõpetavad meistriliiga põhiturniiri (Foto: Joonas Kuuskla/Eesti Käsipalliliit)

 

https://hctallinn.ee/wp-content/uploads/2020/06/hc-tallinn-text-logo-text-with-crest.png

MEIE KLUBI

Käsipalliklubi HC Tallinn on alates 2012. aastast pakkunud Tallinnas ja lähiümbruses lastele ning täiskasvanutele võimalust tegeleda käsipalliga.

INSTAGRAM

[bt_bb_instagram gap=”no_gap” number=”9″ columns=”3″ hashtag=”” client_id=”8f34d96ce4614e9fb349028703ea2aaa” access_token=”3294319514.8f34d96.b089a3d99be8493eb1e0e0949ab6bc84″ responsive=”” el_id=”” el_class=”” el_style=”” user_id=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” username=”hctallinn” target=”_self” cache=”60″][/bt_bb_instagram]

POPULAARNE