HC Tallinn sõidab külla Põlva Servitile

jaanuar 22, 2019

Meeste meistriliiga 11. voor toob mulluse hooaja poolfinaalide kordusetendused, sest tabelijuht HC Kehra/Horizon Pulp&Paper võõrustab Viljandi HC-d ning Põlva Serviti ootab külla tänavu karikafinaalis tiitlikaitsjast jagu saanud HC Tallinnat. Tabeli teise poole põnevuslahingus on vastamisi Aruküla/Audentes ja SK Tapa.

Kaotuseta jätkav Kehra juhib kümne vooru järel 19 punktiga, omavahel kohtuvatel lähimatel jälitajatel Servitil ja Tallinnal on vastavalt 16 ja 15 silma. Järgnevad Põlva Coop kümne, SK Tapa ja Aruküla/Audentes nelja ning HC Viimsi/Tööriistamarket kolme punktiga.

Jüri Lepp: sügisesed võidud ei maksa täna midagi

Kolmapäeval võõrustab Serviti HC Tallinnat, kellest tänavu jagu pole saadud. Liigamängus kaotati oktoobris 23:27 ning karikafinaalis 23:26. Mullu kohtuti üheksal korral ja põlvalased oli pealinlastest üle kõigis mängudes, sealhulgas kolmel korral meistrivõistluste poolfinaalis.

“Oleme HC Tallinnaga tänavu hädas olnud, ehk tuleb sel korral paremini välja,” loodab Serviti peatreener Kalmer Musting. “Kindlasti on hea sellele mängule minna pühapäevase Balti liiga võidu pealt – meeskonnas on palju helgem meeleolu ja endalegi annab eneseusku, et liigume õiges suunas.”

Pühapäeval Minski SKA vastu vigastada saanud Ivan Telepnevit põlvalased kasutada ei saa. “Niigi õhukesele tagaliinile on see kindlasti löök, aga saame hakkama. Midagi lihtsat kolmapäeval ei tule, aga koduseinte toel ja positiivse fooni pealt lähme ikka võidu järele,” kinnitas Musting.

“Nädalavahetus Balti liigas jättis vastakad tunded – laupäeval oli justkui kõik väga hea, aga päev hiljem tegime lahja esituse,” hindas Tallinna peatreener Jüri Lepp. Peame oma kaitse ja väravavahtide töö paremaks saama, sest laseme liiga palju endile visata. Eelmise aastanumbri sisse jäänud võidud Serviti üle ei maksa täna midagi, tuleb uuesti iga punkti pärast võidelda.”

handball.ee

https://hctallinn.ee/wp-content/uploads/2020/06/hc-tallinn-text-logo-text-with-crest.png

MEIE KLUBI

Käsipalliklubi HC Tallinn on alates 2012. aastast pakkunud Tallinnas ja lähiümbruses lastele ning täiskasvanutele võimalust tegeleda käsipalliga.

INSTAGRAM

[bt_bb_instagram gap=”no_gap” number=”9″ columns=”3″ hashtag=”” client_id=”8f34d96ce4614e9fb349028703ea2aaa” access_token=”3294319514.8f34d96.b089a3d99be8493eb1e0e0949ab6bc84″ responsive=”” el_id=”” el_class=”” el_style=”” user_id=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” username=”hctallinn” target=”_self” cache=”60″][/bt_bb_instagram]

POPULAARNE