HC Tallinn jäi Läti meistrile 31:34 alla ning andis liidrikoha käest

jaanuar 21, 2019

H

HC Tallinn sai B-tugevusgrupi teises kohtumises šokkalguse osaliseks, kui Tenax vähem kui kolm minutiga 3:0 ette spurtis. Peatreener Jüri Lepp kasutas kiirelt minutilist mõttepausi ning 3:7 kaotusseisul alustati tagaajamist. 16. minutil tõi Sergei Glinka vise tabloole viigi 10:10 ja hetk hiljem saatis sama mees palli tühja väravasse, viies pealinlased juhtima.

Markus Viitkar viis 23. minutil Tallinna juba 15:12 ette, kuid kuus minutit hiljem oldi taga 17:18, aga Uku-Tanel Laastu viigivärav lõpetas poolaja. Teise pooltunni algul oli Tallinn suurtes raskustes Tenaxi kogenud puurivahi Ivars Lacise ülemängimisega, aga sai 46. minutil Viitkari tabamuse abil siiski 26:24 eduseisu.

Siis jäädi viieks minutiks väravata ja 26:29 taha ning mängu enam päästa ei õnnestunud. Tenax sai 34:31 võidu ja lükkas Tallinna liidrikohalt. Eesti karikavõitja kasuks viskas Viitkar 11 väravat, Glinka lisas viis ning Laast ja Rainer Kelk neli. Läti meistermeeskonna poolel oli täpseim Oskars Arajs kümne tabamusega.

B-tugevusgrupi uueks liidriks kerkis Tenax, kel 11 punkti. HC Tallinn ja Vilniuse VHC Šviesal on üks punkt vähem ning leedulastel ka mäng varuks. Celtnieksil on kuus ja Kaunas Granitas-Karysil kolm silma ning Viljandi jätkab punktita.

ERR Sport

https://hctallinn.ee/wp-content/uploads/2020/06/hc-tallinn-text-logo-text-with-crest.png

MEIE KLUBI

Käsipalliklubi HC Tallinn on alates 2012. aastast pakkunud Tallinnas ja lähiümbruses lastele ning täiskasvanutele võimalust tegeleda käsipalliga.

INSTAGRAM

POPULAARNE