Võitluslikku mängu näidanud Tallinn pidi tunnistama Soome esiklubi paremust

oktoober 4, 2020
Tallinna meeste käsipallimeeskond pidas Eestis täna ajaloo esimese Soome meeste meistriliiga mängu, kui Sõle Spordikeskuses hakati kõvasti vastu põhjanaabrite viimaste aastate tugevaimale klubile Riihimäki Cocksile ning peale 15:17 kaotusega lõppenud poolaega tunnistati soomlaste 26:32 paremust.

Tallinn oli veerand tundi enne mängu lõppu kahepunktilises kaotusseisus, kuid siis pani rohkete leegionäridega tugevdatudprofimeeskond Cocks oma paremuse maksma ning teenis Eestist kaks punkti tabelisse juurde.

“Õnnitlen Cocksi võidu eest, nad on ikka väga tugev meeskond ning võimsalt komplekteeritud. Olen meie meeste üle uhke, et võitlesime kõvasti lõpuni välja vaatamata sellele, et meeste jalad tänu eilse meistriliiga võidumängule Raasiku/Mistra üle kõige värskemad ilmselgelt ei olnud”, lausus Tallinna peatreener Risto Lepp.

“Tulime Tallinna võidu järgi ning selle saime, kuigi meie mängupilt oleks saanud olla parem. Tallinn kaotas mängu, kuid võitles tublit ja tunnustan neid hea mängu eest”, võttis mängu kokku Cocksi horvaadist peatreener Boris Dvorsek.

Cocksi ridades viskas mängu parimaks nimetatud Teemu Tamminen 8 väravat, Yury Lukyanchuk ning Djordje Djekic lisasid 6 tabamust. Tallinna resultatiivseimaid olid Marek Karu 7 ning Mikk Pinnonen ja Kaspar Lees 5 väravaga.

Tallinna Soome käsipalli meistrliiga mängud jätkuvad juba järgmisel nädalavahetusel Soomes, kui laupäeval minnakse vastamisi Siuntio IF-i ning pühapäeval Karjaa BK-46-ga.

Statistika (SM-liiga kodulehekülg)

hctallinn.ee
https://hctallinn.ee/wp-content/uploads/2020/06/hc-tallinn-text-logo-text-with-crest.png

MEIE KLUBI

Käsipalliklubi HC Tallinn on alates 2012. aastast pakkunud Tallinnas ja lähiümbruses lastele ning täiskasvanutele võimalust tegeleda käsipalliga.

INSTAGRAM

[bt_bb_instagram gap=”no_gap” number=”9″ columns=”3″ hashtag=”” client_id=”8f34d96ce4614e9fb349028703ea2aaa” access_token=”3294319514.8f34d96.b089a3d99be8493eb1e0e0949ab6bc84″ responsive=”” el_id=”” el_class=”” el_style=”” user_id=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” username=”hctallinn” target=”_self” cache=”60″][/bt_bb_instagram]

POPULAARNE