VISKA KESKJOONELT POSTIST SISSE JA VÕIDA MACBOOK AIR!

veebruar 7, 2023

Kokku saab poolajal sülearvuti viskemängule 6 inimest. Igal osalejal on üks vise. Viskad keskjoone tagant ühest värava äärepostist väravasse sisse, saad arvuti. Lihtne! Ei viska, saad lohutusauhinna!

Kõikide piletiostjate (nii kohapeal makstes kui ka ülekandega) vahel loositakse poolajal välja 6 viskevõistlusele pääsejat.

Mänguks on tallinlaste koosseisus tagasi mängukeelu all viibinud paremäär Danil Gumianov, kes eelmises meistriliiga mängus Kehra vastu sirutas sekund enne mängu lõpu jala kaugelt meie värava suunas tulnud pallile ette ja sai mängust eemaldamise! Homme lubas ka peatreener Risto Lepp viljandlaste vastu taas platsil olla!

Loe ka handball.ee ülevaadet:

Viljandi sõidab pealinna võitlema

Eelmisel nädalal tekitas Eesti käsipallimaastikul elevust HC Tallinna asutaja Risto Lepa naasmine väljakule. Aasta alguses 40ndat juubelit tähistanud endine koondislane otsustas mängijate põuas ise taas ketsid jalga tõmmata. Esimeses matšis mees veel kätt valgeks ei saanud ning loodab seda kindlasti teha juba sel kolmapäeval Viljandi HC vastu. Meeskondade omavahelised mängud meistriliigas on sel hooajal lõppenud viljandlaste 12 ja 7-väravalise ülekaaluga.

“Pühapäeval oli kohati mängupilt juba selline, nagu näha tahaks. Saime kiirrünnakuid ning ka positsioonirünnak õnnestus. Kahjuks on meie suurimad puudused hetkel just kaitse ja väravavahi koostöös. Igaljuhul olen taas ise ka platsil ning mängulusti täis. Usun, et kõigile on näha, miks ma seal olen,” analüüsis HC Tallinna mängiv treener Risto Lepp.

handball.ee/hctallinn.ee

https://hctallinn.ee/wp-content/uploads/2020/06/hc-tallinn-text-logo-text-with-crest.png

MEIE KLUBI

Käsipalliklubi HC Tallinn on alates 2012. aastast pakkunud Tallinnas ja lähiümbruses lastele ning täiskasvanutele võimalust tegeleda käsipalliga.

INSTAGRAM

[bt_bb_instagram gap=”no_gap” number=”9″ columns=”3″ hashtag=”” client_id=”8f34d96ce4614e9fb349028703ea2aaa” access_token=”3294319514.8f34d96.b089a3d99be8493eb1e0e0949ab6bc84″ responsive=”” el_id=”” el_class=”” el_style=”” user_id=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” username=”hctallinn” target=”_self” cache=”60″][/bt_bb_instagram]

POPULAARNE