TUNNE HC TALLINNA MÄNGIJAID | ARMIS PRISKUS

juuni 1, 2020

HC Tallinn jätkab meie mängijate tutvustamist. Järgmisena on voorus üks Eesti lootustandvamaid noori väravavahte, viimane takistus meie kivikõva kaitse taga – Armis Priskus. 

Millal ja kuidas sattusid käsipalli juurde? Varasemad klubid?

Esimeses klassis läksime kuttidega korvpallitrenni, seal käisin, kuni kõik mu klassivennad poole aasta pealt ära läksid. Mina osalesin veel järgmise sügiseni, kutsus sõber mind käsipalli. Mõtlesin proovida ja siin ma nüüd olen. Esimene treener oli Taavi Tibar. Klubides olen kandnud HC Tallase ja HC Tallinna särki.

Suurim saavutus käsipallis?

Pean oma suurimateks saavutusteks Eesti karikavõitu, meistrikate hõbedat ja kuni 20-aastaste noormeeste Euroopa meistrivõistluste teise divisjoni turniiri Itaalia ja Soome kohtumiste parima mängija tiitlit.

Mida pead enda tugevuseks käsipalli väljakul?

MA OLEN KIIRUS!!!

Läbi aegade parim käsipallur? Eeskuju käsipallis?

Läbi aegade parimaks mängijaks pean oma pikaaegset treenerit, Jüri Leppa. Rahvusvahelises käsipallis on minu eeskujuks Taani koondislane ja maailma parimaks mängijaks valitud Mikkel Hansen.

Mida sulle meeldib teha, kui sa parasjagu käsipalli ei mängi?

Mulle meeldib palju liikuda. Discgolfi mängida, niisama korvi loopida või ilusas kohas koos kallimaga ilma nautida. Lisaks armastan palju süüa.

Miks ma mängin HC Tallinnas?

Kõik on omad joped ja HC Tallinnas saab näha käsipalli teise külje alt.

Kus sa näed end tulevikus? Millega tegeled 10 aasta pärast?

Tulevikus näen end tippsportlasena ning olen teistele eeskujuks. Lisaks kavatsen enda lastest moodustada käsipalli võistkonna.

HC Tallinna võiskonnas:

Parim jalgpallur: Markus Viitkar
Alati hilineb: Robin Oberg
Istub pidevalt telefonis: Risto Lepp
Unustab enim asju maha: Enrico Anton
Tantsutüdrukute lemmik/playboy: Robin Oberg.
Kes pidevalt tiimivaimu üleval peab: Kaspar Lees/Rainer Kelk

https://hctallinn.ee/wp-content/uploads/2020/06/hc-tallinn-text-logo-text-with-crest.png

MEIE KLUBI

Käsipalliklubi HC Tallinn on alates 2012. aastast pakkunud Tallinnas ja lähiümbruses lastele ning täiskasvanutele võimalust tegeleda käsipalliga.

INSTAGRAM

[bt_bb_instagram gap=”no_gap” number=”9″ columns=”3″ hashtag=”” client_id=”8f34d96ce4614e9fb349028703ea2aaa” access_token=”3294319514.8f34d96.b089a3d99be8493eb1e0e0949ab6bc84″ responsive=”” el_id=”” el_class=”” el_style=”” user_id=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” username=”hctallinn” target=”_self” cache=”60″][/bt_bb_instagram]

POPULAARNE