Neli Tallinna koondislast jäävad isolatsiooni tõttu eemale Soome liiga kodumängudest

november 13, 2020

Tallinn võõrustab nädalavahetusel Soome meeste käsipalli meistriliiga raames koduplatsil liiga liidrit Helsinki Dickenit ja Helsinki IFK meeskonda.

Laupäeval, 14. novembril kell 16 kohtub Tallinn Kalevi spordihallis seni kõik mängud võitnud ühe suursoosiku Dickeniga ning pühapäeval samas kohas kell 14:30 eestlaste Kristo Voika ja Sten Maasalu koduklubi Helsinki IFK võistkonnaga. Tallinlaste eest ei saa mängudes osaleda eelmisel nädalal Eesti koondises mänginud neli käsipallurit (väravavahid Marius Aleksejev ja Armis Priskus, mängujuht Kaspar Lees ja joonemängija Markus Viitkar), kes peavad Saksamaa koondislasel avastatud positiivse koroonaviiruse tõttu eneseisolatsioonis viibima.

Dickeni resultatiivsemad mängijad on äsja Soome koondise eest muljetavaldavaid esitusi näidanud kahe meetri pikkune Max Granlund ja Ian Martin. “Ootame tugevat mängu. Võistkond on nüüd mõnda aega olnud ilma mängudeta, eks tuleb ühine keel jälle platsil leida ja püsida võidulainel,” ütles põhjanaabrite pingil istuv, aastaid meie rahvuskoondist esindanud, abitreener Valdar Noodla.

Tallinna pühapäevase vastase Helsingi IFK ridasid tugevdavad eestlased Kristo Voika ning juba aastaid Soomes pallinud Sten Maasalu. Voika on ka 36 tabamusega oma meeskonna resultatiivseim. HIFK on kuuest kohtumisest võitnud kaks ning kaotanud neli. “Ootan väga üle pika aja Eestimaa pinnal mängimist ning usun, et pühapäeval tuleb kõva võitlus kahe võrdse tiimi vahel,” kommenteeris Maasalu.

Sissepääs mängule Kalevi spordihalli maksab täiskasvanutele 5 eurot, lastele ja pensionäride 3 EUR. Pühapäevase mängu poolajal loositakse piletiostjate vahel välja Eesti viimase kümnekonna aasta parima käsipalluri Mait Patraili Rhein-Neckar Löweni mängusärk koos meeskonnakaaslaste autogrammiga. Loosirattasse lähevad kõik laupäeval ja pühapäeval soetatud piletid. Löwen hoiab maailma tugevaimas liigas ehk Saksamaa Bundesligas hetkel esimest kohta, eestlase võistkonnakaaslasteks on muuhulgas ka maailma parimaks mängujuhiks loetav šveitslane Andy Schmid ning sakslasest vasakäär Uwe Gensheimer. Mõlemad kohtumised on nähtavad ka tasulises SolidSport kanalis.

hctallinn.ee

https://hctallinn.ee/wp-content/uploads/2020/06/hc-tallinn-text-logo-text-with-crest.png

MEIE KLUBI

Käsipalliklubi HC Tallinn on alates 2012. aastast pakkunud Tallinnas ja lähiümbruses lastele ning täiskasvanutele võimalust tegeleda käsipalliga.

INSTAGRAM

[bt_bb_instagram gap=”no_gap” number=”9″ columns=”3″ hashtag=”” client_id=”8f34d96ce4614e9fb349028703ea2aaa” access_token=”3294319514.8f34d96.b089a3d99be8493eb1e0e0949ab6bc84″ responsive=”” el_id=”” el_class=”” el_style=”” user_id=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” username=”hctallinn” target=”_self” cache=”60″][/bt_bb_instagram]

POPULAARNE