Mänguderohke nädal algab Tallinn-Kehra vastasseisuga

detsember 11, 2019

Pärast Põlva Serviti võiduga lõppenud tulist karikavõistluste finaalturniiri ei anta meeskondadele pikalt puhkust. Tihe mängudekalender jätkub meistriliiga üheksanda vooruga, kus põnevaimaks vastasseisuks alles laupäeval karikasarja poolfinaalis kohtunud HC Tallinn – HC Kehra/Horizon Pulp&Paper.

Kolmapäeval Raasikul vastamisi minevaid meeskondi lahutab liigatabelis vaid üks punkt – Kehral on 11 ja Tallinnal 10 silma. Liidril Põlva Servitil on 13, Viljandi HC-l üheksa, SK Tapal viis punkti ning Aruküla/Audentes pole suutnud kaheksa mänguga silma pähe saada.

Risto Lepp: saime nädalavahetusel hea õppetunni

Laupäeval Põlvas sai Tallinn karikavõistluste poolfinaalis Kehrast kindlalt 31:21 jagu, ent kahes varasemas vastasseisus tänavu jäi peale Kehra, alistades vastase Balti liigas 27:25 ja 2. oktoobril, meistriliiga neljandas voorus 22:21.

“Tervikuna saime karika nädalavahetusest hea õppetunni, aga laupäevasest Kehra-võidust kindlasti ka väga positiivse elamuse. Arvata oli, et energiat jääb finaalis puudu ja Serviti on hetkel tõesti heas hoos. Aga siit saame ainult õppida, kuidas asju järgmine kord paremini teha,” sõnas Tallinna peatreener Risto Lepp.

“Alanud nädal on sama tihe, sest nädalavahetusel on kaks Balti liiga kohtumist võõrsil. Võtame mänge ükshaaval ja proovime kõik mehed jõulupuhkusele tervena saata. Mängijad teevad tõsiselt tööd ja usun, et suudame kõvasti parandada. Tänavu on ebastabiilsus meid kimbutanud, aga üritame mõõnaperioode vältida,” lisas Lepp.

Kehralastel on sama tihe graafik ja neilgi seisab nädalavahetusel ees reis Viljandisse ja Riiga. “Raske on hetkel, mehed on küllalt tühjaks pigistatud ja vaatame, keda saame kolmapäeval kasutada. Koormus on nii suur, et hetkel peame lihtsalt leppima mõttega, et mängud tuleb ära mängida,” tunnistas Kehra peatreener Mart Raudsepp.

Tapa ja Aruküla/Audentes lähevad kaotustejada peatama

Teises kolmapäevases mängus võõrustab Serviti peatreener Kalmer Mustingu 55. sünnipäeval Viljandi HC-d. Tänavused kolm varasemat kohtumist võitis Serviti – meistriliigas 35:22 ning karikavõistluste veerandfinaalis 28:22 ja 40:14. Mulkide viimane võit Serviti üle tuli 2018. aasta veebruarikuu viimasel päeval, mil kodus oldi 24:23 paremad.

Üheksas voor lõpeb neljapäeval, mil SK Tapa võtab kodusaalis vastu Aruküla/Audentese. Mõlemal meeskonnal on võimalik pikk kaotustejada lõpetada, Tapa viimane võit pärineb 2. oktoobrist sama vastase vastu, kui Arukülas oldi 26:23 üle. Mullu kohtuti neljal korral, Tapa oli parem kolmel, Aruküla/Audentes ühel puhul.

“Kuskilt peab hakkama neid punkte ja võite koguma ning miks mitte neljapäeval. Lähme loomulikult igat mängu võitma, aga kodus seda enam. See pole mingi sõnakõlks, meile pakub kodune saal suurt tuge ja mängijadki tahavad end siin paremast küljest näidata. Aga kindlasti ei anna Aruküla midagi kergelt,” arvas Tapa peatreener Elmu Koppelmann.

“Meil on jätkuvalt muresid puudujatega, sest Aleksander Oganezov pole endiselt terve ja Rail Ageni alles paranemas. Kui läheb aga hästi, võime neljapäeval platsil uuesti näha Vahur Oolupit, kes taasliitub pärast poolt aastat Taanis,” teatas Koppelmann mullu meistriliigas 148 väravat visanud 19-aastase pommitaja võimalikust naasmisest.

 

hctallinn.ee / handball.ee

https://hctallinn.ee/wp-content/uploads/2020/06/hc-tallinn-text-logo-text-with-crest.png

MEIE KLUBI

Käsipalliklubi HC Tallinn on alates 2012. aastast pakkunud Tallinnas ja lähiümbruses lastele ning täiskasvanutele võimalust tegeleda käsipalliga.

INSTAGRAM

[bt_bb_instagram gap=”no_gap” number=”9″ columns=”3″ hashtag=”” client_id=”8f34d96ce4614e9fb349028703ea2aaa” access_token=”3294319514.8f34d96.b089a3d99be8493eb1e0e0949ab6bc84″ responsive=”” el_id=”” el_class=”” el_style=”” user_id=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” username=”hctallinn” target=”_self” cache=”60″][/bt_bb_instagram]

POPULAARNE