HC TALLINNA TEGEVJUHT ERGO ROHI LIIGUB UUTELE JAHIMAADELE

detsember 22, 2020

Viimased poolteist hooaega HC Tallinna tegevjuhi ametis olnud Ergo Rohi siirdub alates jaanuarist Rae Golfi akadeemia juhiks, kuid jääb HC Tallinnaga seotuks ka edaspidi. Vahepeal kaks aastat Austraalias elukogemusi hankinud 26-aastane Rohi on HC Tallinna noortetreener olnud juba aastast 2014 ning alates 2018. aasta suvest on andnud panuse ka klubi igapäeva juhtimisse.

HC Tallinna tegevjuhi ülesanded võtab jaanuarist üle Diana Tagaväli, kes on HC Tallinnaga teinud koostööd juba 2020. aasta algusest. Tänud HC Tallinna suurtoetajale Triple Net Capital on Tagaväli ametis paralleelselt nii meil kui ka Jalgpalliklubis Tallinna Kalev.

Ergo, miks sa liitusid HC Tallinnaga?
Ma nägin, et mul on käsipallile midagi anda ning HC Tallinn tundus olevat parim koht, kus seda soovi täita ning oma hobi tööga siduda.

Parim mälestus HC Tallinna aegadest?
Häid mälestusi on palju. Kindlasti igaaastased noortelaagrid. Võistlused välismaal nii noorte kui ka meestega. Ja eredalt on meeles ka meeste esimene karikavõit 2018. aastal. Tahaksingi tänada nii HC Tallinna mängijaid, koostööpartnereid, kui ka kõiki erinevaid inimesi, kellega sel mälestusväärsel teel olen kokku puutunud.

Mida on sinu aeg HC Tallinnas sulle andnud ning õpetanud?
Olen saanud palju kogemust erinevate ürituste korraldamisel ja igapäevaste probleemide lahendamisel. Kindlasti on mulle palju õpetanud enda gruppide noored, kes naudivad igal rinnal käsipalli mängimist ja arenemist. Olen õppinud, et lahendamatuid probleeme pole olemas. Kindlasti jäi palju ka tegemata, mis oleks veel rohkem õpetust andnud. Kahju, et Eesti Käsipalliliit mind ühegi ürituse või projekti juurde ei kaasanud.

Mida jääd enim igatsema?
Arvan, et enim igatsema jään oma kahte treeninggruppi, kuid kes saavad väga ambitsioonika uue treeneri. Olen nendega kaks ja pool aastat tööd teinud ning kindlasti proovin neil silma peal hoida ka tulevikus.

Kas jääd siiski muul moel veel Tallinnaga seotuks?
Olen kindlasti hooaja lõpuni veel esindusmeeskonnale abiks kodumängude korraldamisel. Kindlasti ei välista koostööd ka tulevikus.

“Täname Ergot suure panuse eest HC Tallinna arengusse ning soovime talle jaksu ning jõudu edaspidiseks. Ergo sai Rae Golfist väga atraktiivse pakkumise ning meil on vaid hea meel, et ta saab juhina edasi areneda uues keskkonnas. Ergo jääb HC Tallinnaga meeste meistriliiga võistkonnaga seotuks edaspidi ka uue ameti kõrvalt ning me ei välista, et kunagi on ta klubi juhtimise juures tagasi. Ergo maailmavaatelisus ühtib klubiga ning ta suudab juhina pabistamata iga olukorra rahulikult lahendada”, lausus HC Tallinna eestvedaja Risto Lepp.

hctallinn.ee

https://hctallinn.ee/wp-content/uploads/2020/06/hc-tallinn-text-logo-text-with-crest.png

MEIE KLUBI

Käsipalliklubi HC Tallinn on alates 2012. aastast pakkunud Tallinnas ja lähiümbruses lastele ning täiskasvanutele võimalust tegeleda käsipalliga.

INSTAGRAM

[bt_bb_instagram gap=”no_gap” number=”9″ columns=”3″ hashtag=”” client_id=”8f34d96ce4614e9fb349028703ea2aaa” access_token=”3294319514.8f34d96.b089a3d99be8493eb1e0e0949ab6bc84″ responsive=”” el_id=”” el_class=”” el_style=”” user_id=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” username=”hctallinn” target=”_self” cache=”60″][/bt_bb_instagram]

POPULAARNE