Play-offideks valmistuv HC Tallinn käis Türgis laagris

aprill 16, 2019

Eesti meeste meistriliiga play-offideks valmistuv HC Tallinn viibis nädala treeninglaagris Türgis.

“Kuna koondise pausi tõttu oli meistriliiga ajakavas kahenädalane vahe, siis planeerisime selleks ajaks välislaagri. Saime tõsta meeskonnavaimu, turgutada füüsist ning säilitada pallitunnetust enne otsustavat Eesti meistriliiga lõppfaasi. Suured tänusõnad Tallinna Spordikoolile, kes laagri suures osas kinni maksis, kuna enamik meie esindusmeeskonna mängijaid on noormängijad ning kuuluvad nende organisatsiooni alla”, lausus HC Tallinna peatreener Jüri Lepp, kelle taktikepi all tehti kokku 11 treeningut.

Töömoraal on kõrge
HC Tallinna tegevjuht ning hiljuti esindusmeeskonnas comebacki teinud Risto Lepp tegi ka ise kõik treeningud kaasa ja jäi laagriga väga rahule. “Oleme taustajõududega standardid ja nõudlikkuse kõrgele asetanud. Noored on kõvasti aasta taguse ajaga mehistunud. Kuna kõik teavad, et meil on tuleviku suhtes ülikõrged eesmärgid, siis tehakse isukalt tööd ning kedagi sundima ei pea. Läheme Eesti meistriliiga hooaja viimase faasi mängudele vastu hea tundega. Tahame näidata ilusat ja kiiret käsipalli ning võitleme iga palli pärast”, sõnas Risto Lepp.

Mängijad vajavad järgmiseks hooajaks professionaalsemaid tingimusi
“Mehed on mulle tõestanud, et nad väärivad järgmiseks hooajaks veel paremaid võimalusi ja tingimusi arenemiseks. Hooaja ettevalmistus algab kolmandat aastat järjest 1. juulil. Esialgne plaan on hoida hooaja ettevalmistusfaasis juulis ja augustis mängijad täisprofessionaalid, kuna suvel pannakse paika hooaja vundament ning areng toimub ikka trenni tehes. Kuna hooaja sees on tihti eurosarja või Balti liiga tõttu 2-3 mängu nädalas, siis tihedal mängude perioodil tuleb pigem tegeleda taastumise ning vormi hoidmisega. Kaks korda päevas treenida ei olegi igal nädalal mõtet. Samuti pooldame ka mängijate vaimset arengut ning soovitame neil hoida aju vormis kas õpingute või osalise ajaga pigem mõttetööd nõudvatel töökohtadel”, ütles Risto Lepp, kellele jäävad tänavuse hooaja lõppfaasi mängud karjääri viimasteks ning järgmisest hooajast istub võistkonna treeneripingile.

Detsembris üllatuslikult Eesti meeste karikavõitjaks tulnud tallinlased lähevad kolmapäeval, 17. aprillil algavas meistriliiga veerandfinaalseerias vastamisi Raasiku spordihoones kell 19 SK Tapaga. Kahe võiduni mängitava seeria teine mäng peetakse reedel, 19. aprillil kell 19 Tapal. Võimalik kolmas mäng toimub esmaspäeval, 22. aprillil kell 19 Kalevi spordihallis.

hctallinn.ee

https://hctallinn.ee/wp-content/uploads/2020/06/hc-tallinn-text-logo-text-with-crest.png

MEIE KLUBI

Käsipalliklubi HC Tallinn on alates 2012. aastast pakkunud Tallinnas ja lähiümbruses lastele ning täiskasvanutele võimalust tegeleda käsipalliga.

INSTAGRAM

[bt_bb_instagram gap=”no_gap” number=”9″ columns=”3″ hashtag=”” client_id=”8f34d96ce4614e9fb349028703ea2aaa” access_token=”3294319514.8f34d96.b089a3d99be8493eb1e0e0949ab6bc84″ responsive=”” el_id=”” el_class=”” el_style=”” user_id=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” username=”hctallinn” target=”_self” cache=”60″][/bt_bb_instagram]

POPULAARNE