HC Tallinn võtab Balti liigas vastu suurklubid SKA Minski ja ZTR Zaporožje

detsember 8, 2017

Esimest hooaega tegutsev HC Tallinn esindusmeeskond kohtub  Balti meeste käsipalliliigas Kehra spordihoones laupäeval kell 16 Valgevene suurklubi SKA Minski ning pühapäeval kell 16 ukrainlaste ZTR Zaporožje.

Minsk ja ZTR on hetkel heas hoos

Kuulsusrikka ajalooga SKA Minsk tuli aastatel 1987, 1989 ja 1990 lausa Euroopa Meistrite liiga võitjaks. Tänavusel hooajal on Minsk edenenud EHF karikasarja alagrupiturniirile ning enne seda alistati nii Hispaania klubi La Rioja kui ka CSM Bukarest. ZTR Zaporožje juhib hetkel nii Ukraina Superligat kui ka Balti liigat täiseduga, Balti liigas alistati kodus Minsk 31:29. EHF-karikasarjas langeti napilt välja, kui kahe mängu kokkuvõttes jäädi kahe väravaga alla Shveitsi tippklubile VSHC Kriens-Luzern.

Noor HC Tallinn seisab vastamisi seni tugevaimate vastastega

HC Tallinn mängib seoses Kalevi spordihalli hõivatusega kodumängud Kehras, kus noor klubi peab vastu seisma seni tugevaimatele vastastele. “Jah, nii kõvade vastastega pole me veel kohtunud,” kinnitas HC Tallinna peatreener Jüri Lepp. “SKA on mulle muidugi vana tuttav, aga ZTR-iga pole oma treenerikarjääri jooksul mänginud. Nägin neid siiski mulluse hooaja finaalturniiril.”

Pealinlasi on sel hooajal räsinud vigastused, kuid sellest hoolimata ollakse koduliigas neljandal kohal. “Eks meie prioriteedid on Eesti võistlustel, Balti liigas on tegu nii-öelda tutvumisaastaga,” sõnas Lepp. “Küllap järgmine hooaeg paneme juba ka rahvusvahelistele sarjadele suuremat rõhku.”

Kolmapäevases koduliigamängus Aruküla/Audentese vastu olid juba üles antud vigastustest toibuvad Robin Oberg ja Sander Sven Annula. “Mänguvalmis nad veel pole ja hetkel isegi ei oska öelda, kas kasutan neid nädalavahetusel või mitte. Riske ei tahaks võtta,” tunnistas Lepp. “Vastased on väga tugevad, aga kaotama me ei lähe – usun, et meilgi on nippe, millega vastaseid üllatada.”

KODULEHED:
HC Tallinn senised ja tulevad mängud Balti liigas

SKA Minsk 

ZTR 

Balti meeste käsipalliliiga

hctallinn.ee

https://hctallinn.ee/wp-content/uploads/2020/06/hc-tallinn-text-logo-text-with-crest.png

MEIE KLUBI

Käsipalliklubi HC Tallinn on alates 2012. aastast pakkunud Tallinnas ja lähiümbruses lastele ning täiskasvanutele võimalust tegeleda käsipalliga.

INSTAGRAM

[bt_bb_instagram gap=”no_gap” number=”9″ columns=”3″ hashtag=”” client_id=”8f34d96ce4614e9fb349028703ea2aaa” access_token=”3294319514.8f34d96.b089a3d99be8493eb1e0e0949ab6bc84″ responsive=”” el_id=”” el_class=”” el_style=”” user_id=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” username=”hctallinn” target=”_self” cache=”60″][/bt_bb_instagram]

POPULAARNE