HC Tallinn kohtub meistriliigas Coop Põlvaga

november 29, 2018

HC Tallinn kohtub neljapäeval, 29. novembril kell 19 Kalevi spordihallis Eesti meeste meistriliiga kohtumises Coop Põlvaga.

Neljapäeval toimub tabeliseisu kohalt tähtis mäng Kalevi spordihallis, kus HC Tallinn ootab külla Põlva Coopi. Karikasarjas olid pealinlased kahe mängu kokkuvõttes samast vastasest 19 väravaga üle. Meistriliigas on Coop aga võitnud kolm kohtumist järjest, Tallinn vandunud viimastes voorudes alla nii Kehrale kui Viljandile.

Jüri Lepp: usun, et järeldused on tehtud
“Usun, et oleme teinud järeldused oma väga nõrgast esitusest Viljandi vastu,” arvas Tallinna peatreener Jüri Lepp. “Eks noorel meeskonnal ole vahel nii, et heade tulemuste järel tõuseb enesehinnang pisut liiga kõrgele. Coopiga ei saa lihtne olema, nad on tulemusi vaadates selgelt tõusuteel.”

Tallinnal seisab juba laupäeval ees karikavõistluste poolfinaal Viljandi HC vastu. “Loomulikult on selle raske nädala tähtsaimad mängud nädalavahetusel,” kinnitas Lepp. “Valmistume tõsiselt ja tahaks vähemalt finaali pääseda, aga enne peame Coopiga hakkama saama. Kahjuks kaotasime hüppeliigesevigastuse tõttu umbes kuuks ajaks Sergei Glinka.”

Hoolimata tabeliseisust pidas Coopi peatreener Kalmer Musting vastaseid soosikuteks. “Nii kevadel poolfinaalis kui tänavu karikasarjas on mängud suhteliselt ühte auku läinud. Eriti just võõral väljakul oleme Tallinna juba avaminutitel eest lubanud. Aga mis kehvasti, see uuesti – usun, et oleme oma mängu leidmas ning loodame neljapäeval paremini vastu saada,” kinnitas Musting.

handball.ee/hctallinn.ee

https://hctallinn.ee/wp-content/uploads/2020/06/hc-tallinn-text-logo-text-with-crest.png

MEIE KLUBI

Käsipalliklubi HC Tallinn on alates 2012. aastast pakkunud Tallinnas ja lähiümbruses lastele ning täiskasvanutele võimalust tegeleda käsipalliga.

INSTAGRAM

[bt_bb_instagram gap=”no_gap” number=”9″ columns=”3″ hashtag=”” client_id=”8f34d96ce4614e9fb349028703ea2aaa” access_token=”3294319514.8f34d96.b089a3d99be8493eb1e0e0949ab6bc84″ responsive=”” el_id=”” el_class=”” el_style=”” user_id=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” username=”hctallinn” target=”_self” cache=”60″][/bt_bb_instagram]

POPULAARNE