HC Tallinn kogus sel hooajal Balti liigas 5 võitu, 1 viigi ning 4 kaotust

veebruar 25, 2019

HC Tallinn võitis Balti meeste käsipalliliigas sel hooajal kodus kõik 5 mängu, kuid võõrsil koguti vaid viik ning 4 kaotust. Nädalavahetus jäi viimastes mängudes HC Tallinn võõrsil alla nii Kaunase Granitasele kui ka Vilniuse Sviesale.

B-alagrupis koguti kolmandana 11 punkti. Esimeseks tuli Läti meister Tenax Dobele 17 ja teiseks 16 silmaga Leedu tippklubi Sviesa, kes mõlemad said ka Balti liiga veerandfinaali. Vaata tabeliseisu – https://www.baltichandball.net/standings Vaata kõikide mängude tulemusi – https://www.baltichandball.net/calendar/team/201817

Kaunase Granitas – HC Tallinn 30:24 (23.02.2019) – Statistika
B-tugevusgrupis Eesti klubide käsi hästi ei käinud. Erinevatel põhjustel Leetu nõrgendatud rivistuses sõitnud HC Tallinn kaotas juba laupäeval võimalused veerandfinaali jõuda. Kaunases kohaliku Granitas-Karysi käest saadud kaotuse peamiseks põhjuseks oli kohutav avapoolaeg.

Viiendal minutil oli mänguseis 2:2, ent järgmise veerandtunni jooksul ei saanud pealinlased kordagi palli vastaste väravasse ja vaheajale mindi Granitase juhtimisel 13:5. Teisel poolajal võitles Tallinn end küll mängu tagasi, aga lähemale kui viis väravat ei jõudnud ning kaotas 24:30. Markus Viitkar viskas kümme väravat, Robin Oberg ja Enrico Anton lisasid neli.

Vilniuse Sviesa – HC Tallinn 31:19 (24.02.2019) – Statistika

HC Tallinn mängis Vilniuses Šviesaga ning alustas paremini kui päev varem Granitase vastu, kui avapoolajal vaid viis väravat visati. Eesti karikavõitja sai 3:2 ettegi, kuid kaotusseisul 6:8 libisesid leedukad eest ning läksid vaheajale 16:8 juhtides.

Markus Viitkar ja Enrico Anton vähendasid teise pooltunni algul vahet, aga järgmised kaheksa väravat kohtumises viskas Šviesa ning võttis lõpuks kindla 31:19 võidu. Anton tabas pealinlaste kasuks viis ja Rauno Aus neli korda.

B-tugevusgrupis sai kõik selgeks juba laupäeval. Veerandfinaali pääsesid Dobele ZRHK Tenax ja Šviesa, kes kogusid vastavalt 17 ja 16 punkti. Järgnesid HC Tallinn 11, Riia Celtnieks 8, Granitas-Karys 7 ja Viljandi ühe punktiga.

Veerandfinaalid toimuvad märtsis, avamäng 9. või 10. märtsil ning kordusmäng nädal hiljem. Finaalturniirile saab kahe mängu kokkuvõttes iga paari võitja. Vastakuti lähevad Cocks – Serviti, Tenax – ZTR ja Šviesa – Dragunas.

handball.ee/hctallinn.ee

MEIE KLUBI

Käsipalliklubi HC Tallinn on alates 2012. aastast pakkunud Tallinnas ja lähiümbruses lastele ning täiskasvanutele võimalust tegeleda käsipalliga.

INSTAGRAM

[bt_bb_instagram gap=”no_gap” number=”9″ columns=”3″ hashtag=”” client_id=”8f34d96ce4614e9fb349028703ea2aaa” access_token=”3294319514.8f34d96.b089a3d99be8493eb1e0e0949ab6bc84″ responsive=”” el_id=”” el_class=”” el_style=”” user_id=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” username=”hctallinn” target=”_self” cache=”60″][/bt_bb_instagram]