HC Tallinn alistas meistermeeskond Põlva Serviti + pildigalerii

september 18, 2019

Eesti käsipalli meistriliiga teise vooru keskses kohtumises oli HC Tallinn kodus üle Põlva Servitist 27:22 (11:12).

Kalevi spordihallis tegi esimese etteaste Tallinna särgis meeskonnaga liitunud Eesti koondise raudvara Kaspar Lees, kuid Serviti alustas meistrile kohaselt, kihutades nelja minutiga 4:0 eduseisu. Veel kümnendal minutil juhiti pärast Henri Sillaste väravat 7:3, siis hakkasid tabama koondislased Lees ja Robin Oberg ning 14. minutil tuli Rauno Ausi viskest viik 7:7.

Tallinna peatreener: Kaspar Lees tegi superpartii

Paar minutit hiljem viis Kalev Kütt kodumeeskonna juhtima ja peagi tegi 19-aastane mängujuht pealinlaste 6:0 vahespurdi lõpetuseks ka 9:7. Eduseisul 10:8 oli võimalusi enamakski, ent Lees eksis karistusviskel. Serviti jõudis Otto Karl Kondi ja Sillaste väravatega viigini ning lõpuminutitel oli sama duo täpne, et minna puhkepausile Serviti juhtides 12:11.

Teist pooltundi alustati võrdse hooga väravaid visates ja 39. minutil oli tablool 16:16 viik. Siis sai hoo üles Tallinn ja Marko Slastinovski täpne karistusvise aitas mulluse hõbemedalisti viis minutit hiljem 20:16 ette. Edu kasvas parimal juhul kuueväravaliseks, Servitit hoiti vahepeal kaheksa minutit väravata ning lõpuvile kõlades oli Tallinn 27:22 võitnud.

Nii pandi pidurid põlvalaste 18-mängulisele võiduseeriale ja põhjustati tiitlikaitsjale 2019. aasta esimene kaotus meistriliigas. Oberg tabas võitjate kasuks kuus, Lees viis ja Slastinovski neli korda, Serviti poolel jäi Sillaste arvele seitse ja Kondile kolm väravat.

“Kuna meil oli ainult kaks väljakumängijast vahetusmeest, siis oli algusest peale plaan mängutempo alla tõmmata ning teha pikki ja rahulikke rünnakuid. Plaan toimis, poisid tegid väga hea etteaste ja muidugi andis meeletult juurde Kaspar Leesi lisandumine, kes mängujuhina esitas superpartii,” kommenteeris Tallinna peatreener Risto Lepp.

Vaata pildigaleriid ERR Sport portaalist

Vaata statistikat handball.ee

handball.ee/ERR Sport/hctallinn.ee

MEIE KLUBI

Käsipalliklubi HC Tallinn on alates 2012. aastast pakkunud Tallinnas ja lähiümbruses lastele ning täiskasvanutele võimalust tegeleda käsipalliga.

INSTAGRAM

[bt_bb_instagram gap=”no_gap” number=”9″ columns=”3″ hashtag=”” client_id=”8f34d96ce4614e9fb349028703ea2aaa” access_token=”3294319514.8f34d96.b089a3d99be8493eb1e0e0949ab6bc84″ responsive=”” el_id=”” el_class=”” el_style=”” user_id=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” username=”hctallinn” target=”_self” cache=”60″][/bt_bb_instagram]