HC Tallinn peab mõlemad eurosarja kohtumised koduväljakul

september 25, 2019

Ainukese Eesti võistkonnana käsipalli eurosarjades jätkav HC Tallinn kohtub Challenge Cup turniiri avavoorus Leedu klubiga Kaunase Azuolas-KTU. Nüüd on tiimid jõudnud kokkuleppele, et mõlemad mängud peetakse eestlaste koduväljakul 12. ja 13. oktoobril Sõle Spordikeskuses.

HC Tallinn alustab Euroopas teist hooaega. Mullu mängiti samuti Challenge Cupi sarjas ning kaotati napilt mõlemad võõrsil peetud kohtumised Kosovo klubile KH Kastrioti. Pealinlased on käesolevat hooaega alustanud kahe eriilmelise kohtumisega. Esmalt jäädi ootamatult alla SK Tapale 20:21 ja siis näidati head esitust viimase viie aasta Eesti meistri Serviti vastu, kes alistati 27:22.

“Tänavu peame eurosarjas kaks mängu Tallinnas, kuna saavutasime Leedu võistkonnaga selles osas kokkuleppe. Esiteks olid Kaunases saaliprobleemid, mille tõttu ei oleks nad niikuinii kodusaalis võistelda saanud, teiseks saime meie koostööpartneri Ibis Tallinn Centeri kaudu Azuolase majutada tasuta,” kommenteeris HC Tallinna peatreener Risto Lepp. “Viimaseks ei pidanud me eraldi kompensatsiooni leedukatele maksma, mis teeb meile kodus mängimise soodsamaks, kui oleks olnud välismaale minemine. Kuna võistkonnad on võrdsed, siis on hea, et me ei pea vastase väljakul kohtumist pidama. Leedus on alati raske mängida.”

Eelmisel hooajal Leedu liiga põhiturniiri neljanda kohaga, kuid veerandfinaalis Alytuse Strongglassile kaotanud Kaunase võistkond alustas käesoleva aasta riigi meistrivõistlusi 33:29 võiduga Vilniuse üle. “Me tegime palju asju õigesti, väravavaht tegi hea kohtumise ning suutsime vastaste joonemängu takistada,” ütles üheksa väravat visanud Arminas Stankunas mängu järel Leedu Käsipalliliidule. “Me hindame hooaja esimest kohtumist kõrgelt.”

Kaks mängu peetakse Sõle Spordikeskuses 12. ja 13. oktoobril 16.00. Saalis näeme!

https://hctallinn.ee/wp-content/uploads/2020/06/hc-tallinn-text-logo-text-with-crest.png

MEIE KLUBI

Käsipalliklubi HC Tallinn on alates 2012. aastast pakkunud Tallinnas ja lähiümbruses lastele ning täiskasvanutele võimalust tegeleda käsipalliga.

INSTAGRAM

[bt_bb_instagram gap=”no_gap” number=”9″ columns=”3″ hashtag=”” client_id=”8f34d96ce4614e9fb349028703ea2aaa” access_token=”3294319514.8f34d96.b089a3d99be8493eb1e0e0949ab6bc84″ responsive=”” el_id=”” el_class=”” el_style=”” user_id=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” username=”hctallinn” target=”_self” cache=”60″][/bt_bb_instagram]

POPULAARNE