Viljandi läks avaminutitega eest ja Tallinnat järele ei lubanud

aprill 5, 2022

Viljandis läksid Eesti meeste meistriliigas laupäeval teist korda sel nädalal vastamisi Viljandi HC ja HC Tallinn, kes alles neljapäeval olid Tallinnas teinud võitlusliku 27:27 viigi. Pealinlastel puudus ühemängulise keelu saanud peatreener Bo Østergaard ja nii võttis juhendamise ajutiselt üle klubi tegevjuht ja endine peatreener Risto Lepp.

Mulgid tegid kohtumisele välkalguse ja viiendal minutil viis Simon Drõgin meeskonna 4:0 juhtima. Rasmus Ots oli postide vahel suurepärases tõrjetujus ning enne kui tema koondisekaaslased Kaspar Lees ja Jürgen Rooba tabama hakkasid, hoidis värava üle viie minuti lukus.

Tallinn sai avapoolajal viis kaheminutilist karistust, mis ilmselgelt lõhkus mängurütmi ja võõrustajad edu käest ei andnud. Puhkepausile minnes juhtis Viljandi 16:11. Külalised väljusid riietusruumist aga isukalt ning Rooba vähendas 35. minutil vahe vaid kolmeväravaliseks – 17:14.

hctallinn.ee

MEIE KLUBI

Käsipalliklubi HC Tallinn on alates 2012. aastast pakkunud Tallinnas ja lähiümbruses lastele ning täiskasvanutele võimalust tegeleda käsipalliga.

INSTAGRAM

[bt_bb_instagram gap=”no_gap” number=”9″ columns=”3″ hashtag=”” client_id=”8f34d96ce4614e9fb349028703ea2aaa” access_token=”3294319514.8f34d96.b089a3d99be8493eb1e0e0949ab6bc84″ responsive=”” el_id=”” el_class=”” el_style=”” user_id=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” username=”hctallinn” target=”_self” cache=”60″][/bt_bb_instagram]