Vigastustega võitlev HC Tallinn võtab Balti liigas vastu Läti ja Leedu tippklubid

november 10, 2017

HC Tallinn kohtub nädalavahetusel Balti meeste käsipalliliigas valitseva Läti meistri Riia Celtnieksi ning Leedu tippklubi Kaunase Granitas-Karysega.

Laupäeval, 11. oktoobril kell 16:00 kohtub HC Tallinn Kehra spordihoones Riia Celtnieksi ning pühapäeval, 12. novembril kell 16:00 Kaunas Granitas-Karysega. Nädalavahetusel toimuvaid Balti liiga mänge peab HC Tallinn sel hooajal olude sunnil Kehra spordihoones, kuna nädalavahetustel on Tallinna Kalevi spordihall erinevate võistluste jaoks broneeritud.

HC TALLINN VAEVLEB VIGASTUSTE KÄES
Esimest hooaega Balti liigas mängiv HC Tallinn teeb rahvusvahelisel tasemel ametliku debüüdi, sest avamängus kohtuti Põlva Servitiga. Kalevi spordihalli hõivatuse tõttu nädalavahetusel Kehras esinev klubi võõrustab – nagu Servitigi – Celtnieksi ja Granitas-Karyst.

“Vastas on kaks kuulsusrikka ajalooga klubi ja paljudele mängijatele on tegu uue kogemusega. Granitasega mängisime kaks korda Tallinn Cupil, kuid Celtnieksi pole ammu näinud. Aga tegemist on Läti meistriga ja tugevama meeskonnaga kui paar aastat tagasi kui nende vastu viimati Kehra eesotsas tegutsesin,” lausus Tallinna peatreener Jüri Lepp.

“Meie meeskonda on sügis karmilt kohelnud,” tunnistas Lepp. “Mattis Rätsep (pöial) ja Veiko Luik (hüppeliiges) joonemängijat on endiselt väljas ning Kehra ja Viljandi vastu saadud vigastustega on nüüd eemal ka Sander Sven Annula (hüppeliiges) ja Robin Oberg (tagareis). Koosseis on jäänud õhukeseks, täislöögijõus me kindlasti pole. Ongi aeg uutel liidritel esile tõusta ja end tõestada!”

VIGASTUSTEKRIIS
“Meie hooaja üheks eesmärgiks oli kõikide võimalike vigastuste vältimine, see pole õnnestunud. Oleme küll treenerite tiimiga hoolsalt planeerinud saalitreeningute, ÜKE treeningute, mängude ja puhkuse vahekorda, kuid elu näitab, et peame seda veel professionaalsemalt tegema. Meie ebaõnne ei süüdista, alati saame ise treeneritena rohkem detailidesse minna ning paremini planeerida. Samuti saavad mängijad alati enda keha eest paremini hoolt kanda taastumisprotsessis (toit, uni, taastumisprotsessid jne). Oleme kindlasti pidanud lõivu maksma selle arvelt, et oleme selle hooaja eesmärgiks pannud ülikiire ründemängu ja agressiivse kaitse, mis kulutab kõvasti rohkem energiat platsil kui eelnevatel aastatel poisid on harjunud. Samuti oleme rõhunud rohkelt jõutreeningutele ka septembris-oktoobris ning sõitnud ettevalmistusega hooaega sisse, et nende keha järgmisteks aastateks ette valmistada. Kindlasti on veel faktoreid. Ilmselt tänu sellele kõigile kokku pole meeste kehad veel koormusega harjunud. Õnneks pole ühtegi väga tõsist ja pikaajalist vigastust (a la põlv), kuid kindlasti on ohumärgid õhus ja see on meile heaks õppetunniks”, lausus klubi tegevjuht Risto Lepp, kellele kolmapäevane Viljandi mängu avapoolaeg jättis senise hooaja parima mulje, kui poolajaks juhiti 16:10, kuid lõppkokkuvõttes võeti vastu 27:28 kaotus.

hctallinn.ee
handball.ee

 

https://hctallinn.ee/wp-content/uploads/2020/06/hc-tallinn-text-logo-text-with-crest.png

MEIE KLUBI

Käsipalliklubi HC Tallinn on alates 2012. aastast pakkunud Tallinnas ja lähiümbruses lastele ning täiskasvanutele võimalust tegeleda käsipalliga.

INSTAGRAM

[bt_bb_instagram gap=”no_gap” number=”9″ columns=”3″ hashtag=”” client_id=”8f34d96ce4614e9fb349028703ea2aaa” access_token=”3294319514.8f34d96.b089a3d99be8493eb1e0e0949ab6bc84″ responsive=”” el_id=”” el_class=”” el_style=”” user_id=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” username=”hctallinn” target=”_self” cache=”60″][/bt_bb_instagram]

POPULAARNE