VAATA NÄDALAVAHETUSEL TIPPKÄSIPALLI NETI -TV-st!

aprill 30, 2016

Laupäeval selgub Eesti koondislase Dener Jaanimaa ja tema koduklubi THW Kieli saatus käsipalli Euroopa Meistrite liiga veerandfinaalis. Veerandfinaali avamängus kodus tiitlikaitsjast Barcelona Lassast 29:24 jagu saanud Kiel peab korduskohtumise Barcelonas Eesti aja järgi kell 19:30.

Avamängus kaks väravat visanud Jaanimaa rääkis portaalile handball.ee, et mängu võit andis meeskonnale suurepärase emotsiooni, aga finaalturniirile viivast teekonnast on käidud vaid pool. “Kui näitame võõrsil kas või kohtumise ühes faasis viletsat mängu, võib vahe kiiresti sulada. Barcelona on väga kõrge tasemega meeskond ja viieväravalisele edule vaatamata on mõlemal ilmselt võrdsed võimalused edasi pääseda,” rääkis Jaanimaa.

Vaata Kieli ja Barcelona vahelist kohtumist siit!

Pühapäeval toimuvas veerandfinaal kohtumises lähevad vastamisi prantslaste PSG Handball ja horvaatide HC Prvo plinarsko drustvo Zagreb. Paari esimese omavahelise lahingus jäi numbritega 28:20 peale PSG. Mäng algab Eesti aja järgi kell 18.

Vaata PSG ja Zagrebi vahelist kohtumist siit!

hctallinn.ee/handball.ee

MEIE KLUBI

Käsipalliklubi HC Tallinn on alates 2012. aastast pakkunud Tallinnas ja lähiümbruses lastele ning täiskasvanutele võimalust tegeleda käsipalliga.

INSTAGRAM

[bt_bb_instagram gap=”no_gap” number=”9″ columns=”3″ hashtag=”” client_id=”8f34d96ce4614e9fb349028703ea2aaa” access_token=”3294319514.8f34d96.b089a3d99be8493eb1e0e0949ab6bc84″ responsive=”” el_id=”” el_class=”” el_style=”” user_id=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” username=”hctallinn” target=”_self” cache=”60″][/bt_bb_instagram]