Täna põnevusmäng Kalevi spordihallis tiitlikaitsja Põlva Serviti vastu

märts 5, 2019

Meeste meistriliiga vaheturniiride teine ehk kokku 16. voor algab juba teisipäeval, mil Kalevi spordihallis lähevad tugevama neliku eeldatavas põnevuslahingus kokku HC Tallinn ja Põlva Serviti. B-vaheturniiril kohtuvad kolmapäeval teist etappi võiduga alustanud Aruküla/Audentes ja Viljandi HC.

Heitluses pääsu eest A-vaheturniiri kahe parema hulka, mis tagaks otsepääsme poolfinaali, võib teisipäevane vastasseis ülioluliseks kujuneda. Hetkel moodustavad esikolmiku HC Kehra/Horizon Pulp&Paper 27, Serviti 25 ja Tallinn 22 silmaga. Põlvalaste püüdmiseks vajavad pealinlased kaht punkti, lisaks annaks võit neile võibolla vajalikuks osutuva edu omavahelistes mängudes.

Jüri Lepp: kaotuse korral on rong suure tõenäosusega läinud

Kui Serviti ja Tallinn viimati jaanuaris kohtusid, sai tiitlikaitsja kodus 28:26 võidu. Varasemalt tänavusel hooajal oli Tallinn vastasest üle olnud nii liigamängus 27:23 kui karikafinaalis 26:23. Serviti 2019. aasta kulgeb võimsalt – 12st mängust erinevate sarjade peale on võidetud 11.

“Meie jaoks väga oluline mäng, sest kaotuse korral on suure tõenäosusega rong kahe parema sekka läinud. Serviti on viimasel ajal heas hoos, erinevalt meist on põlvalastel lai koosseis ning kindlasti saab raske olema. Samas mängime kodus ja loodame jälle saali palju publikut,” viitas Tallinna peatreener Jüri Lepp viimase kodumängule Kehra vastu, mida väisas pool tuhat inimest.

“Eelmise nädala Kehra-mängus tegime kõik üldjoontes hästi, omasime võiduvõimalusi, kuid viimased kümme minutit vajus ära. Oli see siis väsimus või valed otsused, aga peame aru saama, mis valesti läks ja paremini tegutsema. Meil puudub endiselt Rainer Kelk ning ka Sander Sven Annula pole päris terve,” tunnistas Lepp.

Serviti peatreener Kalmer Musting kohtumise olulisust eraldi ei rõhutanud. “Jäänud ongi veel ainult tähtsad mängud. Meil on tihe periood tulemas, kus nädalavahetusel ootavad kaks Balti liiga mängu Riihimäe Cocksiga ning järgmisel kolmapäeval Kehra. Õnneks need kolm kohtumist peame kodus, Tallinna vastu läheme pärast pikka bussireisi,” sõnas Musting.

“Võtame igat mängu eraldi, seega pole Tallinna-mäng seotud või ettevalmistuseks Balti liiga veerandfinaalidega. Nii meie kui pealinlaste trump on hea kaitse ja kiire mäng, seega peame Tallinna mängutempo eos maha suruma ning keskenduma siis oma tegemistele. Viimati küll alistasime sama vastase, aga seda õnnega pooleks,” lisas Musting.

Teises A-vaheturniiri kohtumises võõrustab Põlva Coop kolmapäeval liigaliider Kehrat. Eelmises voorus Serviti kimbutanud ja vaid 31:34 kaotanud noor Põlva meeskond on Kehralegi kõvad lahingud tänavu andnud. Põhiturniiril kaotati võõrsil vaid 27:28 ning jaanuaris kodusaalis 32:36.

hctallinn.ee

https://hctallinn.ee/wp-content/uploads/2020/06/hc-tallinn-text-logo-text-with-crest.png

MEIE KLUBI

Käsipalliklubi HC Tallinn on alates 2012. aastast pakkunud Tallinnas ja lähiümbruses lastele ning täiskasvanutele võimalust tegeleda käsipalliga.

INSTAGRAM

[bt_bb_instagram gap=”no_gap” number=”9″ columns=”3″ hashtag=”” client_id=”8f34d96ce4614e9fb349028703ea2aaa” access_token=”3294319514.8f34d96.b089a3d99be8493eb1e0e0949ab6bc84″ responsive=”” el_id=”” el_class=”” el_style=”” user_id=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” username=”hctallinn” target=”_self” cache=”60″][/bt_bb_instagram]

POPULAARNE