HC Tallinna noorte treeningud sügisesel koolivaheajal

oktoober 20, 20160

Koolivaheajal (22.-30. oktoober) tavapäraseid HC Tallinna oma grupi treeninguid ei toimu ning ootame kõiki klubi lapsi piirkondlikele ühistreeningutele.

Kuna paljud lapsed sõidavad traditsiooniliselt vaheajal linnast ära, siis oleme jaganud treeningutel käimise võimaluse piirkondade kaupa! Kui oma grupi soovituslikul treeningutel ei ole võimalik käia, siis saab alati liituda kõikide meie treeninggruppide treeningutega! Kui laps sooviks treeningute osaleda, kui veel ei oska/soovi iseseisvalt võõrasse spordihoonesse minna, siis võtke kindlasti ühendust oma põhitreeneriga ja leiame lahenduse (teised lapsevanemad saavad äkki transpordiga aidata, kes enda last on trenni viimas).

JULGUSTAGE LAPSI KA ISESEISVALT SPORTIMA
Kui lapsel ei ole võimalik koolivaheajal treeningute käia, siis julgustage teda iseseisvalt, sõprade/sugulaste või koos endaga sportima! Sporti saab teha igal pool – korteris, õues ja maal vanaema juures!

HC Tallinna ühistreeningud 22.-30. oktoober 2016:
Randvere/Pirita/Merivälja grupid:
U9 (2007-2009): E 24.10, T 25.10 ja N 27.10 kell 11:30 – 13:00 (Randvere Kooli spordihoone, Gustav Heinrich Schüdlöffeli tee 4)
U14 (2002-2006): E 24.10, T 25.10 ja N 27.10 kell 13:00 – 14:30 (Randvere Kooli spordihoone, Gustav Heinrich Schüdlöffeli tee 4)
Treenerid: Madis Kokkuta (56 614 020) ja Sander Traks (55 514 019)

Mustamäe Gümnaasium/Nõmme/Pääsküla:
T, 25.10 ja N, 27.10 kell 11:00 – 12:00 (Mustamäe Gümnaasiumi spordihoone, Keskuse 18)
P, 30.10 kell 17:00 – 18:00 (Nõmme Valdeku saun-spordihoone, Valdeku 13)
Treener: Ragnar Põldma (56567122)
NB! Nõmme ja Pääsküla 2002 – 2005 sündinud lastel võimalus osaleda Mustamäe Tööstushariduskeskuse treeninggruppide treeningul

Mustamäe Tööstushariduskeskuse treeninggrupid
E, 24.10 ja K, 26.10 kell 15:30-16:30 (Tallinna Tööstushariduskeskuse spordihoone, Sõpruse pst 182, linnapoolne spordisaal)
Treener: Andres Joosep (51 02 022)

Sparta/Kesklinna ühistreeningud/Peetri/Laagri/Tondi/Laagna/Loo:
E, 24.10 kell 11:00 – 12:30 – Sparta spordihoone (Pärnu mnt 139c)
K, 26. 10 kell 11:00 – 12:30 –  Sparta spordihoone (Pärnu mnt 139c)
N, 27.10 kell 11:00 – 12:30 Skypark (Pärnu mnt 139)
Treener: E ja K – Heldur Sepp (5156736), N – Veiko Luik (59 030 666)

Pelgulinn/Mustjõe/Kalamaja/Kopli:
T, 25.10 kell 12:00 – 13:30 (Heleni Kooli spordihoone, Ehte 7)
N, 27.10 kell 12:00 – 13:30 (Heleni Kooli spordihoone, Ehte 7)
Treenerid: Jekaterina Tšerneštšuk (58 420 607)

Õismäe/Tabasalu/Muraste:
E, 24.10 kell 11:00 – 12:00 (Õismäe Sportmängude Hall, Ehitajate tee 141)
K, 26.10 kell 11.00 – 12:00 (Õismäe Sportmängude Hall, Ehitajate tee 141)
Treener: Martin Kokkuta (56 604 878)

hctallinn.ee

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://hctallinn.ee/wp-content/uploads/2020/06/hc-tallinn-text-logo-text-with-crest.png

MEIE KLUBI

Käsipalliklubi HC Tallinn on alates 2012. aastast pakkunud Tallinnas ja lähiümbruses lastele ning täiskasvanutele võimalust tegeleda käsipalliga.

INSTAGRAM

POPULAARNE