Soome Käsipalliliit otsustas lõpetada HC Tallinna osalemise SM-liigas

jaanuar 8, 2021

Soome Käsipalliliidu juhatus võttis 7. jaanuaril toimunud koosolekul vastu otsuse, et HC Tallinna järelejäänud mängud Soome meistriliigas ehk SM-liigas jäetakse koroonaviiruse ohu tõttu ära. Tallinnal oleks veel jäänud pidada kuus kohtumist, neist kaks põhjanaabrite juures ning neli Eestis.

“Meie olime valmis viimased kohtumised Soome meistriliigas ära pidama, aga mõistan ka soomlaste otsust, kuna olukord on lihtsalt praegu keeruline,” ütles HC Tallinna peatreener Risto Lepp. “Kahjuks ei saanud me põhjanaabrite liigas osaledes alati parimat koosseisu välja ning võistkonnaga hiljem liitunud tugevdused ei saanudki seal oma võimeid näidata.”

“Koroonaviiruse levik on mõlemas riigis hetkel murettekitav ning ametnikud on eriti mures piiride ületamise kohapealt. Selles olukorras ei ole meil muud valikut, kui jätta ära HC Tallinna mängud Soome meistriliigas,” kirjutati Soome Käsipalliliidu ametlikus pressiteates.

HC Tallinnal sel hooajal Soome meistriliigas punktiarvet avada ei õnnestunud, kuid peatreener selles suurt probleemi ei näe: “Finantsilistel põhjustel jäi võistkonna komplekteerimine hilja peale ning viis põhikoosseisu mängijat liitus meiega septembri või oktoobri jooksul ja seetõttu ei olnud tulemused sel hooajal plaanipärased. Mul oli siiski hea meel, et saime võimaluse soomlaste tehnilist, kiiret ning headele otsustele põhinevat käsipalli omal nahal tunda. Pean ütlema, et Soome käsipall on viimase kümne aastaga suure sammu edasi teinud.”

“Kokkuvõttes olen siiski väga rahul, et saime Soome meistriliigas osaleda ning oleme valmis jätkama Soome meistriligas ka järgmisel aastal. Siis loodame juba võidelda põhjanaabrite liiga kõrgemate kohtade eest,” lisas Lepp.

 

https://hctallinn.ee/wp-content/uploads/2020/06/hc-tallinn-text-logo-text-with-crest.png

MEIE KLUBI

Käsipalliklubi HC Tallinn on alates 2012. aastast pakkunud Tallinnas ja lähiümbruses lastele ning täiskasvanutele võimalust tegeleda käsipalliga.

INSTAGRAM

[bt_bb_instagram gap=”no_gap” number=”9″ columns=”3″ hashtag=”” client_id=”8f34d96ce4614e9fb349028703ea2aaa” access_token=”3294319514.8f34d96.b089a3d99be8493eb1e0e0949ab6bc84″ responsive=”” el_id=”” el_class=”” el_style=”” user_id=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” username=”hctallinn” target=”_self” cache=”60″][/bt_bb_instagram]

POPULAARNE