Soome käsipalli viimaste aastate valitseja Cocks ennast Tallinnal üllatada ei laskunud

oktoober 25, 2020
– Teemu Tamminen | Foto: Soome Käsipalliliit

Soome meeste meistriliigas kohtus Tallinn võõrsil Soome viimaste aastaste valitseja Riihimäki Cocksiga ning pidi tunnistama soomlaste paremust 35:23 (19:13).

Riihimäel 205 pealtvaataja ees peetud kohtumises oli tallinlaste resultatiivseim Markus Oliver Mädo 7 tabamusega. Üleplatsimees oli 10 tabamusega serblasest paremakäeline pommitaja Ivan Mosic, kes 2019. osales Serbiaga ka EM-finaalturniiril ning esindas eelmisel kahel hooajal Hispaania tippklubi Ademar Leoni.

“Rõõmu teeb, et suutsime nii tugeva vastasega mängida esimese kui ka teise poolaja esimesed 15. minutit võrdselt. Kuid püssirohtu ja sellest tulenevalt häid otsuseid enam poolaegade lõppudeks ei jagunud ning väsimusest tuli sisse tehnilist praaki, mille nad kiirrrünnakutega osavalt ära lahendasid. Hetkel pole me tagamängijate osas täielikult komplekteeritud ning põhimeestele Pinnonenile, Leesile, Viitkarile ja Mädole on tänu tihedale mängugraafikule laskunud ränk koormus. Tegeleme sellega, et lähiajal saaksime täiendust ka vasakukäelise tagamängija näol. Cocks on komplekteeritud enamjaolt väga tugevate välismaalastega ning nad on klass kõrgemad. Kahel viimasel hooajal Euroopa Meistrite liiga alagrupiturniiril edukalt mänginud Cocksil on sel hooajal minu arvates varasemast veel parem võistkond kui mängijate isiklikku potensiaali vaadata. Suurepärane, et saame Soome liigas selliseid arendavad mänge, mis siis, et punktiarve veel avamata”, lausus Tallinna peatreener Risto Lepp.

Sel hooajal esmakordselt Soome meistriliigas osalev Tallinn on SM-liigas kaotanud kõik 6 mängu, kuid pidanud neist koguni 5 võõrsil.

hctallinn.ee

MEIE KLUBI

Käsipalliklubi HC Tallinn on alates 2012. aastast pakkunud Tallinnas ja lähiümbruses lastele ning täiskasvanutele võimalust tegeleda käsipalliga.

INSTAGRAM

[bt_bb_instagram gap=”no_gap” number=”9″ columns=”3″ hashtag=”” client_id=”8f34d96ce4614e9fb349028703ea2aaa” access_token=”3294319514.8f34d96.b089a3d99be8493eb1e0e0949ab6bc84″ responsive=”” el_id=”” el_class=”” el_style=”” user_id=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” username=”hctallinn” target=”_self” cache=”60″][/bt_bb_instagram]