SK Tapa võttis HC Tallinna üle kindla võidu

märts 30, 2023

HC Tallinn kaotas 23.03.2023 võõrsil toimunud mängus SK Tapale. Matši alguses olid kodupubliku ees mängivad tapakad paremas hoos ning Roger Muskat viis nad 10. minutil 8:4 ette. Järgmise kuuendiku jooksul suutsid külalised end veidi lähemale võidelda ning Karmo Harju värava järel vähenes kaotusseis kahele tabamusele. Garderoobi läksid aga võõrustajad 17:13 eduseisus. Teise perioodi algus kuulus täielikult koduvõistkonnale. Esimese kaheksa minuti jooksul suutsid tapakad Rail Ageni väravate toel end juba 24:16 ette rebida. Sellest enam HC Tallinn taastuda ei suutnud ning SK Tapa võttis lõpuks kindla 34:28 võidu. Võõrustajate resultatiivseimaks oli täna Rail Ageni kaheksa väravaga. HC Tallinna poolt tabas Volodymyr Shcherban üheksal korral.

Meeste meistrivõistluste kindla liidrina jätkab Põlva Serviti, neile järgnevad Viljandi HC, Mistra, Tapa, Kehra ning HC Tallinn.

handball.ee

MEIE KLUBI

Käsipalliklubi HC Tallinn on alates 2012. aastast pakkunud Tallinnas ja lähiümbruses lastele ning täiskasvanutele võimalust tegeleda käsipalliga.

INSTAGRAM

[bt_bb_instagram gap=”no_gap” number=”9″ columns=”3″ hashtag=”” client_id=”8f34d96ce4614e9fb349028703ea2aaa” access_token=”3294319514.8f34d96.b089a3d99be8493eb1e0e0949ab6bc84″ responsive=”” el_id=”” el_class=”” el_style=”” user_id=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” username=”hctallinn” target=”_self” cache=”60″][/bt_bb_instagram]