Perepäev TTÜ

HC Tallinna traditsiooniline noorte perepäev toimub TTÜ spordihoones mais 2018, kuhu on oodatud kõik HC Tallinna liikmeid ning nende pereliikmed.

Kuupäev: ?

Asukoht: TTÜ spordihoone (Männiliiva 7, Tallinn)
Kell: ?

Tegevused:
– klubisisene käsipallturniir vastavalt HC Tallinna erinevate vanuseklasside võistlussüsteemile
– Lastevanemate koosolek – “Kuidas saab lapsevanem koostöös treeneriga kujundada lapse vaimset ja füüsilist arengut, mis põhinevad HC Tallinna väärtustel – POSITIIVSUS, SÕBRALIKKUS, JULGUS, AUSUS JA VIISAKUS?”
– Lapsevanemad saavad oma lapse grupi “staabis” luua omavahel tutvusi, samuti võimalus käsipallimängu proovida ja viskekiirust mõõta ka pereliikmetel. Võimalus riideid vahetada riietusruumis.
– Võimalus proovida klubi sümboolikaga võistlusvormi, dresse jne + koha peal võimalus soetada lapsele isiklik pall!
– Meeste meistriliiga esindusmeeskonna showmäng

Kuidas lapsevanemad saavad päevale kaasa aidata?
– Oleksime väga tänulikud (pole kohustuslik!) kui iga pere saaks tuua kaasa veidi suupisteid (nt perega koos ise tehtud kook või küpsetis sobib suurepäraselt), termosega kohvi, teed ning asetada need oma lapse treeningkoha staabi juurde. Klubi organiseerib iga laua peale ühekordsed topsid, taldrikud ja majapidamisrulli. Kaasa võetud asjad on teie treeningkoha pereliikmetele ja lastele!

hctallinn.ee

https://hctallinn.ee/wp-content/uploads/2020/06/hc-tallinn-text-logo-text-with-crest.png

MEIE KLUBI

Käsipalliklubi HC Tallinn on alates 2012. aastast pakkunud Tallinnas ja lähiümbruses lastele ning täiskasvanutele võimalust tegeleda käsipalliga.

INSTAGRAM

[bt_bb_instagram gap=”no_gap” number=”9″ columns=”3″ hashtag=”” client_id=”8f34d96ce4614e9fb349028703ea2aaa” access_token=”3294319514.8f34d96.b089a3d99be8493eb1e0e0949ab6bc84″ responsive=”” el_id=”” el_class=”” el_style=”” user_id=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” username=”hctallinn” target=”_self” cache=”60″][/bt_bb_instagram]

POPULAARNE