RISTO LEPP NAASEB HC TALLINNA RIDADES PLATSILE EKSKODUKLUBI KEHRA VASTU

märts 21, 2019

Eesti käsipallimeistrivõistlustel mängitakse sel nädalal järjekordne voor. Meeste meistriliiga vaheturniiride neljas ehk kokku 18. voor algab kolmapäeval ning lõpeb pühapäeval, kui eeldatavas põnevusmängus lähevad vastamisi HC Tallinn ja HC Kehra/Horizon Pulp&Paper.

Kolm vooru enne lõppu on pinget veel küllaga. Tugevamal vaheturniiril on Põlva Servitil ja Kehral võrdselt 29 punkti, HC Tallinn jääb maha viie silmaga ehk pühapäeval vajatakse võitu, et hoida elus lootused otse poolfinaalipääsust. B-vaheturniiril toimub heitluses kuuendale kohale ja veerandfinaali jõudmisele kaks väga olulist mängu.

Risto Lepp naaseb HC Tallinna ridades platsile ekskoduklubi Kehra vastu

Voor ja nädal lõpevad maiuspalaga Kalevi spordihallis, kus HC Tallinn võõrustab HC Kehra/Horizon Pulp&Paperit. Tänavustes omavahelistes mängudes on kodumeeskond seni alati võidu saanud. Kehra kaotas eelmises voorus Servitile ning minetas liidrikoha, Tallinn sai pärast kaht järjestikust kaotust jagu Coopist.

“Enam ei sõltu kõik meist ja liiga suuri lootusi kahe parema hulka pääsemiseks ei hellita,” tunnistas HC Tallinna peatreener Jüri Lepp. “Pigem vaatame veerandfinaalide suunas ja töötame selle nimel, et paremasse vormi tõusta. Hambaid kavatseme kindlasti näidata, aga võit pole ainus eesmärk.”

Tallinna ridades naaseb pärast kuueaastast pausi väljakule 36-aastane endine Eesti koondise mängujuht Risto Lepp. “Eks ole näha, kui suur abimees ta meile on, aga pink läheb kindlasti pikemaks ja kogemust on meile juurde vaja,” kommenteeris klubi tegevjuhi liitumist isa Jüri, kes poega viimati juhendas 2012. aasta sügisel EM-valikmängus Belgia vastu.

“Risto tagasitulek on muidugi põnev, aga mina mängusärki uuesti selga tõmbama ei hakka,” muigas samas Belgia-mängus Lepa kõrval Eesti koondisse kuulunud Kehra peatreener Kaupo Liiva. “Ta toob ohtralt kogemust ja lisab noortele mängijatele motivatsiooni. Kui Uku-Tanel Laast on puudu, siis on teine kogenud mängujuht varnast võtta.”

Eelmisel nädalal saadud Serviti-kaotus tuleb Liiva sõnul pühapäevaks unustada. “Mänguni on aega ja senised kohtumised Tallinnaga on näidanud, et just võõrsil on mõlemad võistkonnad mängu lõpul olnud raskustes realiseerimisega. Kavatseme seda murekohta sel nädalal siluda,” lubas kehralaste juhendaja.

Vahepeal ehk neljapäeval kohtuvad veel B-vaheturniiril SK Tapa ja Viljandi HC, kelle tänavused senised mängud on kõik olnud ülipõnevad. Novembrikuisele 23:23 viigile Tapal järgnes kaks nappi Viljandi koduvõitu – 22:19 ja 29:28. Tapa vajab hädasti punkte, et mitte Aruküla/Audentest eest lasta, Viljandi on pääsu veerandfinaali kindlustanud.

 

hctallinn.ee/handball.ee

https://hctallinn.ee/wp-content/uploads/2020/06/hc-tallinn-text-logo-text-with-crest.png

MEIE KLUBI

Käsipalliklubi HC Tallinn on alates 2012. aastast pakkunud Tallinnas ja lähiümbruses lastele ning täiskasvanutele võimalust tegeleda käsipalliga.

INSTAGRAM

[bt_bb_instagram gap=”no_gap” number=”9″ columns=”3″ hashtag=”” client_id=”8f34d96ce4614e9fb349028703ea2aaa” access_token=”3294319514.8f34d96.b089a3d99be8493eb1e0e0949ab6bc84″ responsive=”” el_id=”” el_class=”” el_style=”” user_id=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” username=”hctallinn” target=”_self” cache=”60″][/bt_bb_instagram]

POPULAARNE