Revanšinäljas kehralased võõrustavad HC Tallinnat

jaanuar 24, 2018

Meeste meistriliiga põhiturniiri lõpuni jääb veel kaks vooru ning heitlus vaheturniiriks nelja parema hulka pääsemiseks kestab ilmselt lõpuni. 13. voorus toimuvad eeldatavalt kaks põnevamat kohtumist kolmapäeval Kehras ja Viljandis.

Põlva Serviti ja Viljandi HC – vastavalt 24 ja 17 punktiga – on koha esinelikus kindlustanud. HC Kehra/Horizon Pulp&Paper praktiliselt samuti, ehkki kaotades kaks viimast mängu ning Põlva Coopi kahe võidu korral, on kehralastel õhkõrn võimalus viiendakski jääda. Hetkel on Kehral 15, HC Tallinnal 14, Coopil 12 ja HC Viimsi/Tööriistamarketil 10 punkti.

Lepp ja Liiva ühel nõul mängu tähtsuse osas

Kolmapäeval võõrustab HC Kehra/Horizon Pulp&Paper HC Tallinnat, kellele novembris 25:26 alla jäädi. “Andsime selle mängu ise käest ja kaotus oli väga valus,” vaatas kehralaste juhendaja Kaupo Liiva tagasi. “Seega on revanšiisu päris suur, mehed rääkisid juba enne eelmise nädala Viimsi-mängu, kuidas nad ootavad uut vastasseisu Tallinnaga.”

Kehra alistas Viimsi kindlalt 33:20, samal ajal kui pealinlased kaotasid eelmisel nädalal kahel korral Servitile. “Võit Viimsi üle tuli üllatavalt lihtsalt, aga samas andis positiivseid emotsioone ja meeskonnasisene keemia toimis. Oleme tagasi saanud haigusest paranenud Uku-Tanel Laastu ja Kaspar Leesi, ent kaotasime seljavigastusega Dmõtro Jankovski,” selgitas Liiva.

Horvaatias EM-finaalturniiril värskeid ideid kogumas käinud HC Tallinna peatreener Jüri Lepp tunnistas sarnaselt kolleegile, et tegu on väga tähtsa ja põhimõttelise vastasseisuga. “Saab kindlasti olema raske mäng, sest meile on võitu väga vaja. Esinelikusse pääs on meeskonnale oluline, sest vaheturniiril tugevamate tiimidega kohtumised annavad mängijate arengule palju enam juurde,” lisas Lepp.

Tallinna aasta alguse kalender on päris karm, sest kahele Serviti-mängule järgnevad kohtumised Kehra, Minski SKA ja Viljandiga. “Eks me olime selleks valmis, tegime korraliku laagri, aga muidugi pärsivad täisjõuga mängimist pisivigastused, haigused ja kaitseväekohustused,” sõnas Lepp. “Samas andis avaringi edu Kehra üle kindlasti eneseusku ja võttis pisut võidupingeid maha.”

https://hctallinn.ee/wp-content/uploads/2020/06/hc-tallinn-text-logo-text-with-crest.png

MEIE KLUBI

Käsipalliklubi HC Tallinn on alates 2012. aastast pakkunud Tallinnas ja lähiümbruses lastele ning täiskasvanutele võimalust tegeleda käsipalliga.

INSTAGRAM

[bt_bb_instagram gap=”no_gap” number=”9″ columns=”3″ hashtag=”” client_id=”8f34d96ce4614e9fb349028703ea2aaa” access_token=”3294319514.8f34d96.b089a3d99be8493eb1e0e0949ab6bc84″ responsive=”” el_id=”” el_class=”” el_style=”” user_id=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” username=”hctallinn” target=”_self” cache=”60″][/bt_bb_instagram]

POPULAARNE