Reedel maiuspala HC Tallinn vs Viljandi HC

oktoober 28, 2021

HC Tallinn kohtub Eesti meeste meistriliigas reedel, 29. oktoobril kell 19 Kalevi spordihallis sel hooajal seni väga ilusat ja head käsipalli näitava Viljandi HC-ga. Loe pikemalt alt ka Viljandi peatreener Marko Koksi kommentaare mängu kohta.

SISSEPÄÄS SAALI
Mängu pääsevad vaatama saali valitsuse ettekirjutuste järgi vaid vaktsineerimispassi või läbipõdemist tõestava dokumendi ettenäitamisega täiskasvanud. Kuni 18-aastased lapsed pääsevad sel nädalal veel saali ilma piirangutega, alates järgmisest nädalast on vaja üle 12-aastastel ka saali tulekuks koroonavaktsiini tõendit!

HANDBALL.EE EELLUGU
Numbrid ajaloost ennustavad Tallinnas tasavägist heitlust

Reedel kohtuvad kaks meistriliigat võiduga alustanud tiimi, kui HC Tallinna külaliseks tuleb Viljandi HC. Erinevalt pealinlastest, pudenesid mulgid küll EHF European Cupil konkurentsist, aga on teistes sarjades tunnistanud ainult võite – seitse Balti liigas ning üks nii meistri- kui ka karikasarjas.

Tallinnal on Soome liigas lisaks viiele kaotusele ette näidata üks võit ja üks viik, ent pühapäeval maitsti eriti magusat edu eurosarjas, kui kahe mängu kokkuvõttes alistati kõige napimalt Leedu meister Vilniuse VHC Šviesa.

Kahe klubi omavahelised vastasseisud on viimaste aastate jooksul pakkunud nii mõndagi põnevat. Kahe viigi kõrval on Tallinnal üheksa ja Viljandil seitse võitu, kuid koguni viiel korral on kahe meeskonna võidu-kaotuse vaheks jäänud ainult üks värav.

“Öeldakse, et numbrid ei valeta, aga kuidas reedel sujub, ei või ette teada. Meie peamine ülesanne on nädalavahetusel suure koormuse saanud ja A-klassi karikavõistlused võitnud poiste taastumisprotsess läbi viia. Õnneks on mäng reedel ehk küllap putitame nad üles,” arvas Viljandi peatreener Marko Koks.

“Tallinn on saanud kaks kõva euromängu, meil on esindusmeeskonnal pikem paus olnud, kui kohtumine karikasarjas välja arvata. Rahvusvahelise seltskonnaga on pealinlaste kaitsemäng agressiivsemaks muutunud ning oleme alati hädas olnud nende kahe hea väravavahiga. Neile aspektidele tuleb mänguks valmistumisel tähelepanu pöörata,” lisas Koks.

handball.ee/hctallinn.ee

https://hctallinn.ee/wp-content/uploads/2020/06/hc-tallinn-text-logo-text-with-crest.png

MEIE KLUBI

Käsipalliklubi HC Tallinn on alates 2012. aastast pakkunud Tallinnas ja lähiümbruses lastele ning täiskasvanutele võimalust tegeleda käsipalliga.

INSTAGRAM

[bt_bb_instagram gap=”no_gap” number=”9″ columns=”3″ hashtag=”” client_id=”8f34d96ce4614e9fb349028703ea2aaa” access_token=”3294319514.8f34d96.b089a3d99be8493eb1e0e0949ab6bc84″ responsive=”” el_id=”” el_class=”” el_style=”” user_id=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” username=”hctallinn” target=”_self” cache=”60″][/bt_bb_instagram]

POPULAARNE