Kas HC Tallinn saab Balti liiga avamängus vastu üliheas hoos olevale Põlva Servitile?

september 30, 2017

HC Tallinn kohtub oma ajaloo esimeses Balti meeste käsipalliliiga kohtumises pühapäeval, 1. oktoobril kell 18:00 Kalevi spordihallis Põlva Servitiga. 

Kas Serviti käib teerulliga ka HC Tallinnast üle?

Eesti valitseb meister Serviti on hetkel väga heas hoos – Euroopa EHF karikasarja 1. ringis alistati Horvaatia neljas klubi HRK Gorica ning mõned päevad tagasi alistati suurrivaal HC Kehra Horizon Pulp&Paper võõrsil koguni 35:26.

HC Tallinn on pidanud sel hooajal 4 ametlikku mängu – Eesti meistriliigas alistati Viimsi/Tööriistamarket 22:19 ning kaotati neljapäeval võõrsil Coop Põlvale 29:34 (17:20). Eesti karikavõistluste 1. ringis oli HC Tallinn parem kahe mängu kokkuvõttes HC Viimsi teisest meeskonnast 96:41.

HC Tallinn tahab kogemusi, Põlva Serviti medalit

Pühapäeval näeb Kalevi spordihallis Balti liiga debüüti, sest esmakordselt osaleb sel turniiril HC Tallinn. Debütandile astub vastu kodune konkurent Põlva Serviti, kes Balti liigas pea alati hästi esinenud – kaheksa viimast hooaega on Eesti meistrid jõudnud esinelikusse! Mullu jäädi üle pika aja pjedestaalilt eemale kui pronksimängus kaotati Minski SKA-le 23:26.

HC Tallinna peatreener Jüri Lepp tunnistas, et otsus Balti liigas mängida tehti klubi ja mängijate arengut silmas pidades. “Tulemust me sel aastal ei oota, aga Balti liiga annab väga kõrgel tasemel mänge ja see on meile tähtis. Pühapäevaks saame loodetavasti mõned mehed juurde, kes neljapäeval Põlva Coopi vastu puudusid ja tahame teha parema etteaste,” lausus Lepp, kes varasema HC Kehra juhendajana omab pikaaegset Balti liiga kogemust.

“Balti liiga on ideaalne sari Eesti klubidele arenemiseks,” lisas Lepp. “Hea näide on viimastel aastatel Viljandi, kes minu silmis just tänu Balti liigale on teinud korraliku arenguhüppe. Eriti hea on erinevate riikide ja stiilide segu, meiegi saame sel aastal lisaks Servitile mängida nelja erineva riigi tiimide vastu. Usun, et Balti liiga pole kunagi nii tugev olnud kui praegu.”

Serviti peatreener Kalmer Musting ei sea Balti liigas kunagi latti madalale. “Meie jaoks on nagu alati eesmärk finaalnelikusse jõudmine, kuid see hooaeg tahaks ka tagasi medalitele jõuda,” kinnitas Musting. “Raske ülesanne muidugi, sest meil on väga kõva ja huvitav alagrupp, aga madalaid eesmärke pole mõtet seada.”

Eesti meistri peatähelepanu on suunatud järgmise laupäeva euromängule, ent see ei tähenda, et pühapäevast vastast alahinnataks. “Saame kindlasti hea mängu ja küllap HC Tallinn on kodusaalis parem kui neljapäeval Põlvas. Meil on kõik pallurid rivis ja lisaks saame juurde kadett Lõokese,” vihjas Musting Paikuse politseikoolis õppivale väravavaht Denis Lõokesele, kes meeskonda Balti liigas ja eurosarjas aitab.

Sissepääs Kalevi spordihalli
Sissepääs Kalevi spordihalli maksab täiskasvanutele 5 EUR ja kuni 16-aastastele lastele/pensionäridele 2 EUR. Kõikide piletiostjate vahel loositakse välja Eesti meeste koondise pommitaja Dener Jaanimaa eelmise hooaja Saksamaa Bundesliga klubi THW Kieli mängusärk. HC Tallinna klubi mängusärgis olevad lapsed ja täiskasvanud saavad saali tasuta!

hctallinn.ee

 

https://hctallinn.ee/wp-content/uploads/2020/06/hc-tallinn-text-logo-text-with-crest.png

MEIE KLUBI

Käsipalliklubi HC Tallinn on alates 2012. aastast pakkunud Tallinnas ja lähiümbruses lastele ning täiskasvanutele võimalust tegeleda käsipalliga.

INSTAGRAM

[bt_bb_instagram gap=”no_gap” number=”9″ columns=”3″ hashtag=”” client_id=”8f34d96ce4614e9fb349028703ea2aaa” access_token=”3294319514.8f34d96.b089a3d99be8493eb1e0e0949ab6bc84″ responsive=”” el_id=”” el_class=”” el_style=”” user_id=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” username=”hctallinn” target=”_self” cache=”60″][/bt_bb_instagram]

POPULAARNE