PLAY-OFF PÕNEVUS: HC Tallinn vs Coop Põlva neljapäeval, 5. aprillil kell 19 Kalevi spordihallis

aprill 2, 2018

Eesti meeste meistriliigas on kätte jõudnud play-offid – HC Tallinn kohtub neljapäeval, 5. aprillil veerandfinaali teises mängus kodusaalis Kalevi spordihallis kell 19:00 Coop Põlvaga. 

Avamäng peetakse teisipäeval, 3. aprillil kell 19 Põlva Mesikäpa Hallis.

Ei Lepp ega Musting soostu soosikustaatusega

Kahe meistriliiga debütandi sügisestes mängudes sai Coop Põlvas 34:29 võidu ja Tallinn omakorda oli vastasest kodus 31:21 parem. Vaheturniirid sujusid meeskondadel täiesti erinevalt – tugevamas nelikus sai Coop kuus kaotust, samas kui pealinlased võitsid 5.-8. kohani peetud turniiril kõik kuus mängu.

“Kuus kaotust ei viinud meie meeleolu alla. Vastas olid esikolmiku tiimid ning sellest on poistega ka pidevalt räägitud ja teame milleks võimelised oleme,” kinnitas Coopi peatreener Kalmer Musting. “Kuigi lõpetasime põhiturniiril Tallinnast eespool, siis reaalselt peaks selles paaris soosikuks pealinlasi pidama.”

“Tegu on õppimisaastaga ja tõsiasi, et jõudsime põhiturniiril nelja hulka, oli juba suur üllatus,” hindas Musting. “Loomulikult läheme püüdma võitu ja ses osas on väga oluline just esimene kodumäng. Usun, et meil on võimalused ning loodan, et publik leiab mängu tähtsust arvestades tee saali meid toetama.”

“Me pole tugevama neliku meeskondadega ammu mänginud, aga see eest oleme saanud rahulikult oma tööd teha,” sõnas Tallinna peatreener Jüri Lepp. “Nüüd läheb põnevaks kahe meeskonna vahel, kus just treenerid tunnevad teineteist läbi ja lõhki. Usun, et siin paaris saab määravaks kumb rohkem tahab, ehkki on selge, et mõlemad tiimid soovivad võita.”

Lepp ei soostunud soosikumantlit HC Tallinna õlgadele upitama. “Raske on nii öelda, sügisesed mängud on kaugel selja taga ning usun, et meie meeskond vahepealse poole aasta jooksul kõvasti tööd teinud ja oluliselt paremaks saanud. Kindlasti ei tule meile kahjuks, et vaheturniiril kuus võitu saime – mängijatele lisandus tubli ports enesekindlust,” lisas Lepp.

hctallinn.ee

https://hctallinn.ee/wp-content/uploads/2020/06/hc-tallinn-text-logo-text-with-crest.png

MEIE KLUBI

Käsipalliklubi HC Tallinn on alates 2012. aastast pakkunud Tallinnas ja lähiümbruses lastele ning täiskasvanutele võimalust tegeleda käsipalliga.

INSTAGRAM

[bt_bb_instagram gap=”no_gap” number=”9″ columns=”3″ hashtag=”” client_id=”8f34d96ce4614e9fb349028703ea2aaa” access_token=”3294319514.8f34d96.b089a3d99be8493eb1e0e0949ab6bc84″ responsive=”” el_id=”” el_class=”” el_style=”” user_id=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” username=”hctallinn” target=”_self” cache=”60″][/bt_bb_instagram]

POPULAARNE