Noorenenud HC Tallinn pidas Riihimäel Cocksiga kontrollmängu

august 13, 2022

HC Tallinn pidas hooaja esimese kontrollmängu Soome tippklubi Riihimäki Cocksi vastu ning pidi tunnistama vastaste suurt 15:39 paremust.

Tallinlaste ridades debüteerisid 17-aastased Tanel Kütt (väravavaht), Keret Kippari (vasakäär), Kaur Tamme (joonemängija) ja 18-aastane Matthias Männik (mängujuht), kes käsipalliteekonda noorena alustanud just HC Tallinnas ning kuulunud viimastel aastatel Tallinna Käsipalliakadeemia ridadesse.

Uuele hooajale kaheksa leegionäriga vastu mineva ja prantslasest peatreeneri käe all treeniva Cocksi edukaim oli Teemu Tamminen 7 tabamusega.

HC Tallinna eest viskas 6 väravat Volodymyr Scherban, Markus-Oliver Mädo ja Danil Gumianov lisasid 2, Karmo Harju, Keret Kippari, Matthias Männik, Uladzislau Barylau ning Kaur Tamme arvele jäi üks värav. Lisaks kuulusid koosseisu vennad Kalev ja Tanel Kütt.

“Oleme tänavuse hooaja eel teinud kõva noorenduskuuri, et anda võimalikult paljudele pealinnas käsipalluriks kasvanud mängijatele võimaluse arengus samm edasi teha. Noor koosseis sai täna suurepärase võimaluse võtta mõõtu Cocksi suguse tippmeeskonnaga. Terve mängu oli väravas Kütt, kõik noored said rohkelt mänguminuteid. Jääme Cocksile hetkel igas elemendis alla, kuid peame kannatlikud olema ja kõvasti tööd tegema. Hetkel on meil koossseisus vaid 11 meest, 3-4 meest kindlasti juurde vaja, et hooajale korralikult vastu minna”, lausus hetkel peatreeneri kohustusi täitev klubi eestvedaja Risto Lepp, kes soovib septembri alguseks meeskonna komplekteeritud saada ning ka uue peatreeneri paika saada.

hctallinn.ee

https://hctallinn.ee/wp-content/uploads/2020/06/hc-tallinn-text-logo-text-with-crest.png

MEIE KLUBI

Käsipalliklubi HC Tallinn on alates 2012. aastast pakkunud Tallinnas ja lähiümbruses lastele ning täiskasvanutele võimalust tegeleda käsipalliga.

INSTAGRAM

[bt_bb_instagram gap=”no_gap” number=”9″ columns=”3″ hashtag=”” client_id=”8f34d96ce4614e9fb349028703ea2aaa” access_token=”3294319514.8f34d96.b089a3d99be8493eb1e0e0949ab6bc84″ responsive=”” el_id=”” el_class=”” el_style=”” user_id=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” username=”hctallinn” target=”_self” cache=”60″][/bt_bb_instagram]

POPULAARNE