Meistriliiga eesotsas valitsev Põlva Serviti võitis HC Tallinnat

veebruar 15, 2023

Tabeli eriotstes paiknevad Põlva Serviti ja HC Tallinn alustasid kohtumist võrdselt ning veel 12. minutil tõi pealinlaste värske täiendus Patrick Padjus tabloole viiginumbrid 6:6. Siis aga läksid võõrustajad oma teed. Poolaja lõppu tegid nad Carl-Eric Uibo väravate toel 16:6 vahespurdi ning haarasid garderoobi kaasa kindla edu. Teine periood mängupilti muudatust ei toonud ning lõuna-eestlased domineerisid matši täielikult. Poolaja keskel oli seisuks 32:19 ning lõpptulemuseks vormistati 42:26. Serviti resultatiivseimaks oli Uibo seitsme tabamusega ja HC Tallinna poolelt viskas Volodymyr Shcherban sama arvu väravaid.

handball.ee/hctallinn

MEIE KLUBI

Käsipalliklubi HC Tallinn on alates 2012. aastast pakkunud Tallinnas ja lähiümbruses lastele ning täiskasvanutele võimalust tegeleda käsipalliga.

INSTAGRAM

[bt_bb_instagram gap=”no_gap” number=”9″ columns=”3″ hashtag=”” client_id=”8f34d96ce4614e9fb349028703ea2aaa” access_token=”3294319514.8f34d96.b089a3d99be8493eb1e0e0949ab6bc84″ responsive=”” el_id=”” el_class=”” el_style=”” user_id=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” username=”hctallinn” target=”_self” cache=”60″][/bt_bb_instagram]