Meistriliiga 12. vooru avab tippude lahing

jaanuar 27, 2020

Tavapärasest pisut erinevalt algab meeste meistriliiga 12. voor juba esmaspäeval. Täna õhtul kohtuvad Kalevi spordihallis liigatabelis kahel kõrgemal astmel paiknevad HC Tallinn ja Põlva Serviti. Teistes mängudes on kolmapäeval vastamisi HC Kehra/Horizon Pulp&Paper – SK Tapa ning Viljandi HC – Aruküla/Audentes.

Tiitlikaitsja Servitil on tabelis 19 punkti, mullu põlvalastele finaalis alla jäänud HC Tallinnal on kolm silma vähem ja pealinlased edestavad omakorda HC Kehra/Horizon Pulp&Paperit ühe punktiga. Tänavu on kaks Eesti tippmeeskonda kohtunud kolmel korral – liigamängudes on mõlemal üks võit, karikafinaalis jäi peale Serviti 27:17.

Neljapäeval talvepausilt naastes võõrsil SK Tapa 32:22 alistanud Tallinna peatreener Risto Lepp tunnistas, et oldi veidi roostes. “Eks kuuajaline paus jättis oma jälje. Me ei pidanud meelega treeningmänge, vaid pühendusime treeningutele. Tapa on kodus alati paras pähkel, aga teisel poolajal saime nii kaitse kui kiirrünnakud toimima,” sõnas Lepp.

“Andsime pisivigastustest taastuvatele Risto Kiilile ja Marko Slastinovskile puhkust, nad olid Tapal kaasas, aga töötasid jõusaalis. Serviti näol on tegu teada-tuntud vastasega, kes sel hooajal järjekordselt väga tugev. Põlvalaste vastu hea tulemuse saavutamiseks peame end ületama, ent lähme nagu alati, igat mängu võitma,” kinnitas pealinlaste juhendaja.

“Tallinnaga oleme võõrsil vahel raskustes olnud ja eks nad tunnevad end Kalevi spordihallis hästi. Tuleb keskenduda oma mängu parandamisele, aga sõltub ka kuidas vastaste liidritega toime tuleme. Kaspar Lees teeb väga head hooaega ja tihti oleme hädas olnud Armis Priskuse ülemängimisega,” analüüsis Serviti peatreener Kalmer Musting.

“Meil algas väga tihe mängudeperiood, kus tuleb ridamisi raskeid kohtumisi nii koduses sarjas kui Balti liigas. Aga õnneks on pink pikk ja peame oskama koormust jagada. Vaid Carl-Eric Uibo on veel selle nädala eemal, muidu on kõik mehed rivis,” lausus Musting, kes vaid kaks päeva tagasi tegi Servitiga kodus 27:27 viigi Balti liiga tiitlikaitsja Riihimäe Cocksiga.

Viljandis kohtuvad kolmapäeval uut hooaega kaotusega alustanud kohalik käsipalliklubi ja Aruküla/Audentes. Viljandi HC viimane võit pärineb detsembri algusest, arukülalased on käimasoleval hooajal seni punktita. Omavahelistes mängudes on mulgid saanud kaks kindlat võitu, kodus 27:14 ning võõrsil 34:23.

Serviti tänaõhtuse potentsiaalse võidu korral on HC Kehra/Horizon Pulp&Paperil kolmapäeval võimalus tõusta tabelis teisele astmele. Selleks tuleks kodusaalis alistada SK Tapa, kellest senises kahes tänavuses vastasseisus mõlemal puhul jagu saadud – kodus võideti 27:22 ja võõrsil 27:19.

 

hctallinn.ee / handball.ee

https://hctallinn.ee/wp-content/uploads/2020/06/hc-tallinn-text-logo-text-with-crest.png

MEIE KLUBI

Käsipalliklubi HC Tallinn on alates 2012. aastast pakkunud Tallinnas ja lähiümbruses lastele ning täiskasvanutele võimalust tegeleda käsipalliga.

INSTAGRAM

[bt_bb_instagram gap=”no_gap” number=”9″ columns=”3″ hashtag=”” client_id=”8f34d96ce4614e9fb349028703ea2aaa” access_token=”3294319514.8f34d96.b089a3d99be8493eb1e0e0949ab6bc84″ responsive=”” el_id=”” el_class=”” el_style=”” user_id=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” username=”hctallinn” target=”_self” cache=”60″][/bt_bb_instagram]

POPULAARNE