Mängu favoriit Viljandi ei jätnud midagi juhuse hooleks

detsember 8, 2022

Eesti meeste meistriliigas võitis Viljandi HC kodusaali 30:23 HC Tallinna.

handball.ee uudis: Ootusvastaselt avas skoori külalismeeskond HC Tallinn, millele Viljandi vastust võlgu ei jäänud. Viigiseis 1:1 kestis lausa kuni neljanda mänguminutini, pärast seda läksid mulgid juhtima. Viljandi leidis enda rütmi üles ning edasine mäng sujus kolmeväravalises eduseisus – kümmekond minutit oli mängitud ning numbrid tablool näitasid seisu 5:2. Erinevalt Mistra ja Tapa matšist oli Viljandi ja Tallinna kohtumise skoor tagasihoidlikum. 20. mänguminutil oli seisuks 9:6. Neljaväravaline edumaa mõjus Viljandile katalüsaatorina ning mulkide punktiarve hakkas jõudsalt kasvama: 27. minutil oli seisuks 14:6. Vaheajale mindi seisult 16:6. 21. minutist alates väravapõua all kannatanud Tallinn leidis väravalisa alles mängu 36. minutil, Viljandil oli kogutud selleks ajaks 20 väravat. 45. minutiks olid ohjad endiselt Viljandi käes, kui juhiti 25:12. 25. minutil minimeerisid tallinlased vahemaa üheksa värava peale, kui seisuks oli 29:20. Lõppresultaadiks kujunes 30:23.

Viljandi skooritegijaks osutus Hendrik Koks üheksa väravaga. Kristo Voika panustas kuue väravaga. HC Tallinna väravaküti rolli täitis Volodymyr Shcherban kuue väravaga, viis viskas Danil Gumianov.

“Tänane mäng oli juba parem kui eelmine nädal Kehras, kuid palju vigu on veel lihvida. Teatud minutitel tekivad sisse mõõnad, mis tegelikult võiks olemata jääda. Vahepeal mängime ilusti, kõik toimib ja vahepeal teeme nii rumalaid vigu,” kommenteeris meeskonna sooritust Hendrik Koks. “Oleme ka hetkel natukene meeskonna koosseisu probleemidega. Kerge viiruse laine on meid tabanud seega tegime päris normaalse mängu.”

handball.ee

MEIE KLUBI

Käsipalliklubi HC Tallinn on alates 2012. aastast pakkunud Tallinnas ja lähiümbruses lastele ning täiskasvanutele võimalust tegeleda käsipalliga.

INSTAGRAM

[bt_bb_instagram gap=”no_gap” number=”9″ columns=”3″ hashtag=”” client_id=”8f34d96ce4614e9fb349028703ea2aaa” access_token=”3294319514.8f34d96.b089a3d99be8493eb1e0e0949ab6bc84″ responsive=”” el_id=”” el_class=”” el_style=”” user_id=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” username=”hctallinn” target=”_self” cache=”60″][/bt_bb_instagram]