Loe peatreeneri kommentaar enne Tallinn vs Kehra meistriliiga mängu

jaanuar 28, 2019

Meeste meistriliigas lähevad teisipäeval, 29. jaanuaril kell 19 Kalevi spordihallis vastamisi Eesti karikavõitja HC Tallinn ja liigaliider HC Kehra/Horizon Pulp&Paper.

HC Tallinn soovib liidri vastu tagasi võidulainele saada

Tallinn võõrustab põhiturniiri viimases kodumängus Kehrat Kalevi spordihallis, kus mullu saadi samast vastasest 26:25 jagu. Tänavuse hooaja avamängus olid kehralased kodus 28:23 paremad. Pealinlased on pärast üheksamängulist võiduseeriat kõikides sarjades saanud viimastel nädalatel kaotused Dobele Tenaxi ja Serviti käest.

“Eks nüüd ole aeg end võidulainele tagasi keerata,” sõnas Tallinna peatreener Jüri Lepp. “Dobelega oli meil probleeme, aga Serviti vastu tegime juba parema esituse ja omasime lõpus võiduvõimalusigi. Sergei Glinka ja Rainer Kelk on kimpus traumaga, nii jäi meil seal värskusest puudu.”

Lepp oli väga rahul, et kohtumise Kalevi spordihallis saab pidada. “Mullu võitsime seal Kehrat ja eks ta meie jaoks ole mõnusam, kui teised hallid, kus vahel peame kodumänge pidama. Tähtis kohtumine tabeliseisu silmas pidades ja loodan siiralt, et publikut tuleb sellisele lahingule rohkem kui muidu!” lisas Lepp.

“Põhiturniiri viimane raskem vastane, ehkki Tapat ja Viimsit ei saa täna kergelt võtta – esimene täiendas end meie endise väravavahi Mikola Naumiga ning teine on heasse hoogu sattunud. Aga pühapäeval Viljandi vastu oli meil mängupilt päris hea, nii et kui aasta algus tundus pärast pausi raskelt tulevat, siis nüüd on kõik korras,” kinnitas Kehra peatreener Kaupo Liiva.

“Suhtumine on meeskonnas hea ja oleme terve hooaja tööd teinud nii-öelda võitjamentaliteedi kasvatamisega ehk iga mäng on tähtis ja alati tuleb täiega keskenduda,” selgitas Liiva. “Otsustavad etapid lähenevad kiiresti ja keskendume oma mängu parandamisele, töötades palju näiteks videoanalüüsi abil.”

Põhiturniiri lõpuni jääb kolm vooru ning kehralastel on turvalisena tunduv neljapunktiline edu Põlva Serviti ees. HC Tallinn jääb tiitlikaitsjast maha vaid punktiga. Põnevaks kujuneb heitlus vaheturniiri tugevama neliku viimase koha pärast, kus Põlva Coopil hetkel 11 ja Viljandi HC-l 9 punkti ning neljapäeval ees omavaheline mäng Põlvas.

hctallinn.ee/handball.ee

https://hctallinn.ee/wp-content/uploads/2020/06/hc-tallinn-text-logo-text-with-crest.png

MEIE KLUBI

Käsipalliklubi HC Tallinn on alates 2012. aastast pakkunud Tallinnas ja lähiümbruses lastele ning täiskasvanutele võimalust tegeleda käsipalliga.

INSTAGRAM

[bt_bb_instagram gap=”no_gap” number=”9″ columns=”3″ hashtag=”” client_id=”8f34d96ce4614e9fb349028703ea2aaa” access_token=”3294319514.8f34d96.b089a3d99be8493eb1e0e0949ab6bc84″ responsive=”” el_id=”” el_class=”” el_style=”” user_id=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” username=”hctallinn” target=”_self” cache=”60″][/bt_bb_instagram]

POPULAARNE