KÄSIPALLILEGEND RIHO-BRUNO BRAMANIS AITAB MÄNEDŽERINA HC TALLINNAL PROFIKLUBI SUUNAS LIIKUDA (ETV VIDEOKLIPP)

juuni 6, 2020

HC Tallinna käsipalliklubi kinnitas meeskonna uueks mänedžeriks endise Eesti koondislase Riho-Bruno Bramanise. Bramanist ootab ees uus väljakutse, sest Tallinna klubi osaleb algaval hooajal Soome meistrivõistlustel.

Videoklipp – https://sport.err.ee/1098940/hc-tallinna-manedzeriks-kinnitatud-bramanis-suda-on-ikka-kasipalli-juures

“Risto [Lepp] mulle sellise väljakutse esitas ja kaua polnud mõelda vaja, sest süda on ikkagi käsipalli juures ja paar aastat sellest eemal oldud ja nüüd oli õige aeg tagasi tulla. Ma arvan, et Soome liiga on tegelikult väga hea väljakutse HC Tallinnale. Siin on palju plusse ja miinuseid, aga see, et üks Eesti meeskond hakkab mängima Soome liigas, saab olema väga huvitav ja põnev,” rääkis Bramanis ERR-ile antud intervjuus.

Mis on Soomes mängimise plussid-miinused? “Tegelikult Eestis meeskondade arv ei ole nii suur ja terve hooaeg mängitakse ühtede ja samade meeskondadega. Oleks hea väljund mängida uute meeskondade vastu, see arendab niimoodi mängijaid. Mängijad jäävad võib-olla silma agentidele, sest eesmärk on arendada Eesti mängijaid ja aidata nad välismaa klubidesse. Samas tõuseks ka Eesti tase.”

Milline võiks olla Tallinna koht põhiturniiri järel? “Ma arvan, et HC Tallinna võiks seal natuke pahandust teha ja kolmelt tugevalt mõne punkti röövida. Tabeli keskosas on HC Tallinna koht Soome meistrivõistlustel kindlasti,” usub Bramanis.

Hetke seisuga osaleb HC Tallinn lisaks Soome liigale ka Eesti meistriliigas, Eesti karikavõistlustel ja eurosarjas. Algaval hooajal loobuvad tallinlased suure tõenäosusega Balti käsipalliliigast.

 

sport.err.ee / hctallinn.ee

https://hctallinn.ee/wp-content/uploads/2020/06/hc-tallinn-text-logo-text-with-crest.png

MEIE KLUBI

Käsipalliklubi HC Tallinn on alates 2012. aastast pakkunud Tallinnas ja lähiümbruses lastele ning täiskasvanutele võimalust tegeleda käsipalliga.

INSTAGRAM

[bt_bb_instagram gap=”no_gap” number=”9″ columns=”3″ hashtag=”” client_id=”8f34d96ce4614e9fb349028703ea2aaa” access_token=”3294319514.8f34d96.b089a3d99be8493eb1e0e0949ab6bc84″ responsive=”” el_id=”” el_class=”” el_style=”” user_id=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” username=”hctallinn” target=”_self” cache=”60″][/bt_bb_instagram]

POPULAARNE