Isa-poja karikavõistluste vastasseisu võitis noorem mees

november 6, 2019

Kesknädalal alustati Eesti meeste karikavõistluste veerandfinaalidega. Esimeses paaris olid treeneripingil vastamisi isa-poeg Jüri ja Risto Lepp. Viimase juhendatav HC Tallinn sai kindla 41:20 (19:11) edu Jüri Lepa treenitava duubelmeeskonna Raasiku/Mistra üle. Korduskohtumine peetakse järgmisel neljapäeval Kuristiku Gümnaasiumi saalis.

HC Tallinn alustas Raasikul koondislaste Robin Obergi ja Kaspar Leesi eestvedamisel kohtumist hästi ning juhtis seitsmendaks minutiks 5:1. Karikakaitsja reservmeeskond sai mängu sisse, eriti hästi hakkas tabama kogenud ekskoondislane Taavi Tibar. Viimase viskest tuli 16. minutil 8:6, selleks hetkeks oli Obergi kui Tibari arvel juba neli väravat.

Tasavägiseks kohtumine siiski ei muutunud, Tallinn põgenes uuesti eest. Juhiti 12:6 ning pärast seda kui kiired ääremängijad Enrico Anton ja Rauno Aus minutiga kolm väravat vormistasid, oli seis 16:8. Vaheajavileks seadis Leesi tabamus tabloole numbrid 19:11.

Teise pooltunni algul viskas kaks järjestikust väravat Kalev Kütt ja vahe kirjutati esmakordselt kahekohalise numbriga. Raasiku/Mistral läks pea viis minutit aega enne kui Johannes Treimanis teise poolaja avavärava saavutas. Vahe jätkas kasvamist ja 39. minutil oli seis 27:13.

Korra veel said raasikulased tosinaväravalise kaotusseisu, kui pärast Greg Gornischeffi ja Treimanise tabamusi tuli 29:17. Järgmise seitsme minutiga viskas Tallinn aga seitse vastuseta väravat ja 56. minutil viis Anton vahe esmakordselt 20 väravani, 38:18.

Lõpunumbriteks vormistati 41:20 ning mullune karikavõitja võib korduskohtumise eel nelja meeskonna finaalturniiri pääsmes küllalt kindel olla. Oberg viskas võitjate kasuks seitse, Marek Karu kuus ning Kütt ja Rainer Kelk viis väravat. Kaotajatel tabas Tibar kaheksa ning Treimanis ja Mihkel-Matteus Luik kolm korda.

MEIE KLUBI

Käsipalliklubi HC Tallinn on alates 2012. aastast pakkunud Tallinnas ja lähiümbruses lastele ning täiskasvanutele võimalust tegeleda käsipalliga.

INSTAGRAM

[bt_bb_instagram gap=”no_gap” number=”9″ columns=”3″ hashtag=”” client_id=”8f34d96ce4614e9fb349028703ea2aaa” access_token=”3294319514.8f34d96.b089a3d99be8493eb1e0e0949ab6bc84″ responsive=”” el_id=”” el_class=”” el_style=”” user_id=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” username=”hctallinn” target=”_self” cache=”60″][/bt_bb_instagram]