infokiri (sügis 2018)

1.-3. KLASSI LASTE

Käsipalliklubi HC Tallinn noortegruppide infokiri 2018/19

Tere lp lapsevanemad!

 HC Tallinn alustas juba 7-ndat hooaega. Oleme saavutanud esmased eesmärgid – käsipalli populariseerimine ja noortetöö käivitamine üle Tallinna ja lähivaldades, uute treenerite kasvatamine, meeste ja naiste amatöörvõistkonna ning meeste esindusmeeskonna loomine.

VISIOON “HC Tallinn way”
Ambitsioonika klubina oleme seadnud ülikõrged sihid – soovime saada maailma üheks parimaks noorte käsipallurite kasvatajaklubiks maailmas. Selleks vaja veel rohkem investeerida:
A. Seniste treenerite koolitamisse ja uute treenerite kasvatamisse
B. Soovime ehitada oma täismõõtmetega spordihoone, kuna Tallinnas meil täismõõtmetega treeningkeskus noortele puudub! Pealinnas üldse vaid 3 saali, kus saavad noored käsipalli täismõõtmetes treenida (40m x 20m)! Klubi on alustanud juba Tallinna linnaga koostööd, et leiada sobiv maatükk!
C. Spordihoone kõrvale soovime luua oma noorteakadeemia (a la Audentes) meie tugevamate tahteliste omadustega noortele, kelle unistus tippkäsipalluriks saada

VÄÄRTUSED
Klubi tugevdab oma liikmetes omadusi, mida võiks eesti inimestes rohkem olla – POSITIIVSUS, SÕBRALIKKUS, JULGUS, AUSUS ja VIISAKUS.

FILOSOOFIA “INTELLIGENTNE KÄSIPALLUR”
Soovime kasvatada lastest intelligentset käsipallurit, kes käitub meie väärtuste järgi nii platsil kui väljaspool. Laps peab tegema nii palliplatsil kui elus võimalikult palju otsuseid enda peaga, et arenemine oleks kiirem. Treenerite ja lapsevanemate ülesanne on suunata õigele teele. Nagu ka elus, siis mida rohkem otsuseid teed, seda rohkem eksid. Mida rohkem eksid, seda rohkem õpid ja õigeid otsuseid lõpuks teed. Soovime süstida lastele enesekindlust, ettevõtlikust ja olla neile toeks pideval enesearengul.

Kiireimaks arenguks palliplatsil jälgime 3 komponenti, mis peavad olema iga harjutuse ja mängu juures alati olemas:

1. Kognitiivne areng (aju peab arenemiseks olema pidevalt töös erinevate mänguliste otsuste tegemisel)
2. Tehniline areng (seniste oskuste lihvimine ja uute õppimine)
3. Võistluslikkus (omavaheline võistlus treeningul aitab mugavustsoonist väljuda ja kiiremini areneda)

KÕIK LAPSED OSALEVAD KA VÕISTLUSTEL
September on sisseelamiskuu. Oktoobris alustavad kõik grupid (ka uued) klubisiseste võistlustega kas siis oma treeningute ajal, erinevates spordihoonetes laupäeviti vahemikus kell 10-12 või pühapäeviti kell 17-19. Palun võtke võistlustel osalemist tõsiselt, kuna iga lapse osavõtt oma meeskonna eest on tähtis grupi ühtuse tekkimisele ja arengule.

NB! Kõikide gruppide treenerid saadavad (paljud on juba saatnud) võistluskalendri kuni hooaja lõpuni lähiajal.

MEESTE ESINDUSMEESKONNA MÄNGUDE JÄLGIMINE TASUTA NII LASTELE KUI PERELIIKMETELE!
Soovitame kõikidele lapsevanematel tulla koos lapsega jälgima meie meeste esindusmeeskonna mänge Eesti meistriliigas kui ka Balti liigas Kalevi spordihalli ja Sõle Spordikeskusesse. Lapsed õpivad ühe tippmängu jälgimisega rohkem kui paari nädalaga treeningul.

NB! Kõikidele HC Tallinna treeningutel osalevatele lastele ja nende pereliikmetele on kõikidel mängudele sissepääs tasuta! Saadame meeste mängude täpse info lähiajal e-mailidele.

JÄLGI KLUBI SOTSIAALMEEDIAS
Facebook: www.facebook.com/hctallinn
Instagram: hctallinn
Youtube: youtube.com/hctallinn

Head hooaega,

Käsipalliklubi HC Tallinn

 

https://hctallinn.ee/wp-content/uploads/2020/06/hc-tallinn-text-logo-text-with-crest.png

MEIE KLUBI

Käsipalliklubi HC Tallinn on alates 2012. aastast pakkunud Tallinnas ja lähiümbruses lastele ning täiskasvanutele võimalust tegeleda käsipalliga.

INSTAGRAM

[bt_bb_instagram gap=”no_gap” number=”9″ columns=”3″ hashtag=”” client_id=”8f34d96ce4614e9fb349028703ea2aaa” access_token=”3294319514.8f34d96.b089a3d99be8493eb1e0e0949ab6bc84″ responsive=”” el_id=”” el_class=”” el_style=”” user_id=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” username=”hctallinn” target=”_self” cache=”60″][/bt_bb_instagram]

POPULAARNE