HC Tallinna noortegruppides on veel mõned vabad kohad

HC Tallinna noortegruppides on veel mõned vabad kohad

HC Tallinn avas selle hooaja eel Tallinnas ja selle lähiümbruses üheksa uut käsipalligruppi. Kõik grupid on nüüd käima saadud, kuid veel on mõned vabad kohad. 

Käsipalliklubi HC Tallinn alustas alates 2. septembrist 2019 uue projektiga “1.-2. KLASSI POISS KÄSIPALLITRENNI”, mis käivitus Kesklinnas, Pirital, Pelgulinnas, Mustamäel, Lasnamäel, Laagris, Pääskülas, Peetris ja Õismäel. HC Tallinn otsustas tänavusel hooajal keskenduda uute 1. klassi poiste gruppide avamisele, kes sündinud 2011. ja 2012. aastal.

SEITSE TEGEVUSHOOAEGA ON KÕVASTI ARENDANUD
“HC Tallinn on seitsme tegevushooaja klubina palju arenenud, oma vigadest oleme õppinud ning oleme laste mitmekülgse arendamise filosoofia suutnud ühendada efektiivselt käsipallitegevusega. Alustame projekti nõudliku suhtumisega, et nii treenerid, lapsed ja lapsevanemad saaksid kohe aru, et meil on lisaks toredate inimeste kasvatamisele eesmärk kümnekonna aasta pärast klubi esindusmeeskonda kasvatada tippmängijaid oma kasvandikest nagu meie eeskuju jalgpalliklubi Amsterdami Ajax. Aga loomulikult jääb alati meie motoks, et laps peab tulema trenni ja minema trennist hea tujuga”, lausus HC Tallinna tegevjuht Risto Lepp, kes ka ise Pirita 1. klassi poiste treenerina üle mitmete aastate endale täiskoormusega grupi võttis.

Nüüd on kõik grupid käima saadud, kuid leiduvad veel mõned vabad kohad! Ootame uusi 1. – 2. klassi lapsi proovima käsipalli. Esimene kuu on tasuta. Meie trennis saavad lapsed käia ka Super Skypargis!

Leia endale või enda lapsele mitmekülgne käsipalli trenn

Täpsem info

hctallinn.ee/1-klassi-poiss-trenni

Tags: