HC Tallinna noorte treeningute ajad 15.-31. august

august 12, 20160

HC Tallinna noored alustavad hooaja 2016/2017 treeningutega alates 15. augustist. Kõik 15.-31. augusti treeningud toimuvad iga ilmaga välitingimustes ning peamine eesmärk üldfüüsiline ettevalmistus.

Saalitreeningud algavad alates 1. septembrist. Kõikide saalitreeningute treeningpäevad, täpsed kellaajad, peatreenerid ning muu vajaliku info iga grupi kohta avaldame 25. augustil, kui oleme kõikidest koolidest ja spordihoonetest saanud uue hooaja tunniplaani kinnituse.

Augusti treeningutega on võimalik liituda ka uutel soovijatel
Meie treeninguid proovida soovivatel 7-12 aastastel uutel lastel on võimalus augustikuistest treeningutes tasuta osa võtta, kuid enne tuleb selleks tuleb registreerida hctallinn.ee kodulehe esilehel REGISTREERI TRENNI.

TREENINGUD 15.-31. AUGUST 2016:
KADRIORG/SPARTA

Osalevad: kõik Kadrioru ja Sparta grupid
Treener: Risto Kals (59 013 036), Siim Pinnonen (53 403 482)
Kuupäevad: E 15.08, T 16.08, N 18.08, E 22.08, T 23.08, N 25.08, E 29.08 ja T 30.08
Kellaaeg: 13:45 – 14:45
Kohtumispaik: Kadrioru pargi tiigi kõrval päikesekella juures

LAAGNA
Osalevad: mõlemad Laagna grupid
Treener: Mihkel-Matteus Luik (56 249 914)
Kuupäevad: T 16.08, N 18.08, E 22.08, T 23.08, N 25.08, E 29.08 ja T 30.08
Kellaaeg: 12:00 – 13:00
Kohtumispaik: Tallinna Laagna Gümnaasiumi staadion (Vikerlase 16)

LAAGRI
Osalevad: mõlemad Laagri grupid
Treener: Risto Kals (59 013 036)
Kuupäevad: E 15.08, T 16.08, N 18.08, E 22.08, T 23.08, N 25.08, E 29.08 ja T 30.08
Kellaaeg: 12:00 – 13:00
Kohtumispaik: Laagri Kooli staadion (Veskitammi 22)

LOO
Osalevad: Loo treeninggrupp
Treenerid: Martin Kokkuta (56 604 878)
Kuupäevad: E 15.08, K 17.08, N 18.08, E 22.08, K 24.08, N 25.08, E 29.08 ja K 31.08
Kellaaeg: 15:00 – 16:00
Kohtumispaik: Loo Spordikeskuse (Spordi tee 5) peaukse ees

MERIVÄLJA U9 ja U11
Treener: Heldur Sepp (51 56 736)
Kuupäevad: E 15.08, K 17.08, N 18.08, E 22.08, K 24.08, N 25.08
Kellaaeg: 15:00 – 16:00
Kohtumispaik: Merivälja Kooli (Heki tee 16) peaukse ees

MERIVÄLJA U14
Treener: 
Madis Kokkuta (56 614 020)
Kuupäevad: E 15.08, K 17.08, N 18.08 E 22.08 15:00-16:00, K 24.08 15:00-16:00, N 25.08 15:00 – 16:00
Kohtumispaik: Merivälja Kooli (Heki tee 16) peaukse ees

MURASTE
Osalevad: mõlemad Muraste treeninggrupid
Treenerid: Sten Põldsamm (54 510 007) ja Jürgen Soo (53 269 070)
Kuupäevad: E 15.08, K 17.08, N 18.08, E 22.08, K 24.08, N 25.08, E 29.08, K, 31.08
Kellaaeg: 17:00 – 18:00
Kohtumispaik: Muraste Kooli (Lee tee 9) peaukse ees

MUSTAMÄE/NÕMME
Osalevad: kõik Tööstushariduskeskuse, Mustamäe Gümnaasiumi ja Nõmme grupid
Kuupäevad: E 15.08, K 17.08, N 18.08, E 22.08, K 24.08, N 25.08, E 29.08 ja K 31.08
Kellaaeg: 15:30 – 16:30
Treener: Ragnar Põldma – 56 567 122
Kohtumispaik: Männi Park (Sõprus puiestee 252) – kuju juures “Mõtlik mees”
Täpne asukoht: https://et.wikipedia.org/wiki/Männipark

PEETRI 
Osalevad: 
mõlemad Peetri treeninggrupid
Kuupäevad: T 16.08, K 17.08, N 18.08, E 22.08, K 24.08, N 25.08, E 29.08 ja K 31.08
Kellaaeg: 10:00 – 11:00
Treener: Andrei Kunavits (53 002 466)
Kohtumispaik: Peetri Kooli (Pargi tee 6) staadion

PELGULINN
Osalevad: kõik Heleni ja Ehte treeninggruppide lapsed
Treenerid: Kim-Ly Hoang (55 628 829), Jaroslav Lutska (55 917 805)
Kuupäevad: T 16.08 12:00 – 13:00, K 17.08 12:00, N 18.08 17:00 – 18:00, E 22.08 12:00 – 13:00, T 23.08 12:00 – 13:00, N 25.08 17:00 – 18:00
Kohtumispaik: Ehte Gümnaasiumi välisväljak (Ehte 9, Pelgulinn)

PIRITA
Osalevad: mõlemad Pirita treeninggrupid
Treenerid: Madis Kokkuta (56 614 020)
Kuupäevad: E 15.08, K 17.08, N 18.08, E 22.08, K 24.08, N 25.08, E 29.08 ja K 31.08
Kellaaeg: 15:00 – 16:00
Kohtumispaik: Pirita Kooli staadion (Metsavahi tee 19)

RANDVERE
Osalevad: mõlemad Randvere treeninggrupid
Treenerid: Sander Traks (55 514 019)
Kuupäevad: E 15.08, K 17.08, N 18.08, E 22.08, K 24.08, N 25.08, E 29.08, K 31.08
Kellaaeg: 15:00 – 16:00
Kohtumispaik: Randvere Kooli välisväljak (Gustav Heinrich Schüdlöffeli tee 4)

TABASALU
Osalevad: mõlemad Tabasalu treeninggrupid
Treenerid: Merit Moro (53 475 008) ja Victoria Kass (56 237 301)
Kuupäevad: T 16.08, N 18.08, T 23.08, N 25.08, T 30.08
Kellaaeg: 17:00 – 18:30
Kohtumispaik: Tabasalu Spordikompleksi peaukse ees (Kooli 1b)

ÕISMÄE
Osalevad: mõlemad Õismäe grupid
Treener: Ergo Rohi (55 521 790)
Kuupäevad: T 16.08, N 18.08, E 22.08, T 23.08, N 25.08, E 29.08 ja T 30.09
Kellaaeg: 13:00 – 14:00
Kohtumispaik: Õismäe Sportmängude Hall (Ehitajate tee 141)

MUSTJÕE JA HUMANITAARGÜMNAASIUM 
Osalevad: Mustjõe ja Humanitaargümnaasiumi venekeelsed grupid
Treener: Jekaterina Tsernetsjuk (58 420 607)
Kuupäevad: T 16.08, N 18.08, T 23.08, N 25.08, T 30.08

Kellaaeg: 17:30-19:00
Kohtumispaik: Mustjõe Gümnaasiumi staadion

NB! Kõikidel lastel on võimalus osa võtta ka teiste treeninggruppide treeningutest, kui enda grupi treeningute ajad ei peaks sobima!

hctallinn.ee

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://hctallinn.ee/wp-content/uploads/2020/06/hc-tallinn-text-logo-text-with-crest.png

MEIE KLUBI

Käsipalliklubi HC Tallinn on alates 2012. aastast pakkunud Tallinnas ja lähiümbruses lastele ning täiskasvanutele võimalust tegeleda käsipalliga.

INSTAGRAM

POPULAARNE